"Вирішальна битва": Оприлюднили прощальний лист Гітлера (фото)

У США на аукціоні збираються продати телеграму, яку фюрер Третього рейху Адольф Гітлер відправив генералу-фельдмаршалу Фердинанду Шернеру. За історичний документ розраховують отримати до $80 тис., повідомляють Патріоти України.

Торги відбудуться 30 квітня і 1 травня. До телеграми також додають лист Шернера Гітлеру з закликом залишити обложений Берлін.

24 квітня 1945-го Гітлер відповів на заклик Шернера: "Я залишуся в Берліні, щоб з гідністю брати участь у вирішальній битві за Німеччину і показати хороший приклад усім іншим. Вірю, що таким чином краще слугуватиму Німеччині".

Аукціон проводить компанія Alexander Historical Auctions. Її президент Білл Панагопулосзазначив, що це, по суті, передсмертна записка фюрера. Документ унікальний. За 2 дні після відправлення телеграми Гітлеру випала остання можливість полетіти зі столиці Третього рейху, однак фюрер відмовився.

"Ймовірно, він сподівався, що Шернер якимось чином просунеться з Чехословаччини на північ і звільнить Берлін. Але я впевнений, вони обидва знали, що це неможливо", — пояснив Панагопулос.

«Big Circle», або Навколо світу за 280 днів: Українець об'їздив всю земну кулю без допомоги літака

неділя, 21 липень 2019, 6:25

Відомий український мандрівник і тревел-блогер, засновник спільноти One Life Артемій Сурін 21 липня 2019 в порту Чорноморськ під Одесою завершить кругосвітню подорож. Вперше в історії України наш співвітчизник об'їхав навколо світу за канонами Лондонсь...

Коли не потрібно демонструвати "патріотизм" на сцені: Популярний український співак відпочиває в окупованому Криму (фото)

неділя, 21 липень 2019, 6:10

Відомо, що він вирушив туди відразу після гастролей на сході України. Популярний український співак Вадим Олійник опублікував фотографії зі свого відпочинку і по позначці стало зрозуміло, що він знаходиться в окупованому Криму, а точніше – в Ялті, пере...