"Вирішальна битва": Оприлюднили прощальний лист Гітлера (фото)

У США на аукціоні збираються продати телеграму, яку фюрер Третього рейху Адольф Гітлер відправив генералу-фельдмаршалу Фердинанду Шернеру. За історичний документ розраховують отримати до $80 тис., повідомляють Патріоти України.

Торги відбудуться 30 квітня і 1 травня. До телеграми також додають лист Шернера Гітлеру з закликом залишити обложений Берлін.

24 квітня 1945-го Гітлер відповів на заклик Шернера: "Я залишуся в Берліні, щоб з гідністю брати участь у вирішальній битві за Німеччину і показати хороший приклад усім іншим. Вірю, що таким чином краще слугуватиму Німеччині".

Аукціон проводить компанія Alexander Historical Auctions. Її президент Білл Панагопулосзазначив, що це, по суті, передсмертна записка фюрера. Документ унікальний. За 2 дні після відправлення телеграми Гітлеру випала остання можливість полетіти зі столиці Третього рейху, однак фюрер відмовився.

"Ймовірно, він сподівався, що Шернер якимось чином просунеться з Чехословаччини на північ і звільнить Берлін. Але я впевнений, вони обидва знали, що це неможливо", — пояснив Панагопулос.

Хіти тижня. Люди в паніці, сотні заражень: У російському місті, де збагачують уран, сталася серйозна НП

неділя, 17 листопад 2019, 1:00

У закритому місті Новоуральськ Свердловської області - спалах пневмонії, передають Патріоти України. "У нас жах що твориться: лікарні переповнені, школи на карантині, - розповів співробітник місцевої адміністрації. - Люди хворіють сім'ями: спершу зараж...

Броньоване авто не врятувало: В Івано-Франківську облили фекаліями скандального бізнесмена (фото)

неділя, 17 листопад 2019, 0:22

Напередодні на території центрального продуктового ринку зібралися протестувальники через інформацію, що бізнесмен планує повернути контроль над підприємством. Екс-регіонала, скандально відомого підприємця Ігоря Халаменду облили нечистотами, коли він в...