Вирішила бути "без комплексів": Напівгола Лоліта в білизні жахнула своїм виглядом (відео)

Російська співачка Лоліта показала відверте відео, зняте у ванній кімнаті вранці. У ролику зірка постала в бюстгальтері та спортивних штанах, які були злегка приспущені. На кадрах можна побачити, що фігура Мілявської далеко не така ідеальна, як хотілося б, зазначають Патріоти України.

У кадрі Лоліта зробила акцент на своїх боках, заявивши, що їх можна з легкістю прибрати - для цього потрібно лише вище натягнути штани. Судячи з усього, знаменитість тільки прокинулася, тому що обличчя у неї має сонний вигляд, а волосся - скуйовджене.

У коментарях шанувальники припустили, що співачка в нетверезому стані, проте зазначили, що краще дивитися на неї п'яну, ніж на витівки Філіпа Кіркорова.

Реакція соцмереж

  • "Краще на неї дивитися, ніж на Кіркорова"
  • "Від Лоліти відчуття - божевільна. Вона явно з головою не дружить"
  • "На тверезу вона б це, напевно, не зробила"
  • "Може і без комплексів, але навіщо нам це викладати?"
  • "Зараз у світі ніхто з головою не дружить, а тим більше навесні"
  • "Всім би нам мати такий вигляд у її віці"

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...