Вирішив врятуватись від мобілізації: У Росії гендиректор "Динамо" покинув клуб і втік із країни

Генеральний директор хокейного "Динамо" Микола Кошкін залишив московський клуб. Як повідомляє офіційний сайт команди, причиною стали "сімейні обставини", передають Патріоти України.

У той же час "Р-Спорт" з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією, стверджує, що від'їзд функціонера з Росії пов'язаний із введенням часткової мобілізації. Джерело також повідомило, що з Росії поїхав директор з маркетингу та комерції ХК "Динамо" Валентин Крючков.

Кошкін був гендиректором "Динамо" з 31 травня. З 2017 по 2021 рік він був начальником управління маркетингу у Федерації Хокею Росії, після чого перейшов у футбольний клуб "Локомотив" на посаду директора з маркетингу та комерції.

В окупованому Маріуполі значно збільшилась кількість могил. Супутниковий знімок

субота, 3 грудень 2022, 2:35

Компанія Maxar Technologies опублікувала свіжий знімок зі свого супутника, на якому чітко видно збільшення площі поховань на міському кладовищі. . Твіт пропонує порівняти дві фото головного міського кладовища "Старокримське" на західній околиці Маріуп...

Коли Україна зможе повернутися до планових графіків відключення електрики. Експерти дали оцінки

субота, 3 грудень 2022, 1:56

Експерти вважають, що підстави очікувати на поліпшення ситуації в енергетичній системі України існують. Проте вразливим фактором є подальші дії російських агресорів. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Повернутись у графік. Коли в Україні припинять...