Вирізав слова про Голодомор": Відомий український блогер обізвав російського журналіста "сц*клом"

Івангай та ДудьПопулярний блогер Івангай (Іван Рудский), який брав участь в програмі "вДудь", заявив, що у випуску вирізали його головний меседж. Про це він написав у своєму Twitter, передають Патріоти України.

«Дудь вирізав головний меседж. Моя прабабуся — жертва Голодомору. Дідусь — жертва НКВД-репресій. А тепер Україна має війну з Росією», — йдеться в повідомленні.

Ця заява викликала бурхливе обговорення в коментарях. «Чому він це вирізав? Адже це дуже важливо», — запитала одна з підписниць. У відповідь Івангай назвав Дудя «сц*клом», а потім додав пояснення «типу «Заборонено законом РФ».

Чорні та червоні: У Мексиці знайшли таємничі відбитки рук древніх майя (фото)

середа, 5 травень 2021, 23:52

У Мексиці в древній печері майя вчені знайшли таємничі розфарбовані відбитки рук. На думку археологів, ці відбитки пов'язані з древнім ритуалом повноліття древніх майя, передають Патріоти України із посиланням на Reuters. Зазначається, що на стінах у п...

Напоїв і задушив сина, а себе прив'язав у потопаючому авто: Моторошні подробиці трагічної смерті жителів Черкащини (фото, відео)

середа, 5 травень 2021, 23:42

34-річного чоловіка, якого разом із батьком знайшли в затонулій машині в кар'єрі села Ташлик Черкаської області, задушили. Водночас причиною смерті 58-річного загиблого стало утоплення, повідомляють Патріоти України. За інформацією поінформованого джер...