
55-річну жительку Слов'янська на Донеччині за жорстоке поводження з тваринами суд засудив до п'яти років позбавлення волі з випробувальним терміном три роки. Про це повідомив портал «Судова влада України», передають Патріоти України.

Чи знаходила домовласниця переданим їй тваринам нових господарів, поліції невідомо. Але ті тварини, яких поліцейські знайшли на її подвір'ї, утримувалися в жахливих умовах і масово гинули. Коли в січні за зверненням місцевої зоозахисниці правоохоронці прийшли за вказаною адресою, то виявили у дворі на матраці трупи 17 цуценят і одного кошеняти. А по двору бродили дві виснажені дорослі собаки, які зголодніли так, що гризли лід.

«Сусід цієї жінки, який повідомив нам, що тут гинуть тварини, плакав у слухавку, розповідаючи про те, що він спостерігає. Виживали тільки ті звірі, яким вдавалося втекти з цього пекла », - розповіла глава місцевого товариства захисту тварин Ганна Абрамова, яка і звернулася в поліцію.
На думку зоозахисниці, в загибелі цих тварин є частка провини і їх господарів: «Люди заводять кішок і собак, але не стерилізують їх. Стерилізація кішки коштує 400-650 грн, а собаки - близько 1000 грн. І, приймаючи рішення взяти в будинок тварину, власник повинен бути готовий до витрат на щеплення і стерилізацію свого вихованця», - вважає Ганна Абрамова.

Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...