"Високооплачувана робота за кордоном": На Київщині дві жінки організували "бізнес" із продажу українок (фото, відео)

Правоохоронці викрили міжнародний канал торгівлі людьми, який організували дві мешканки Бориспільського району. Жінки відправляли українок за кордон, де на них чекала "робота" в публічних будинках або на курортних віллах. Про це повідомили у пресслужбі поліції Київської області, передають Патріоти України.

Зловмисникам загрожує до дванадцяти років позбавлення волі. Організаторами "бізнесу" були 38 та 42-річна мешканки Бориспільського району. "У них були широкі зв'язки за кордоном, зокрема в розважальній сфері. Працював злочинний дует понад рік. Одна зі зловмисниць підшукувала жінок і займалася вербуванням, а інша відповідала за логістику, документи та фінанси. Вони розміщували оголошення про високооплачувану роботу за кордоном. Заробітну плату пропонували в розмірі 5 тисяч доларів за 2 тижні", – розповіли в поліції.

Жертвами ставали студентки, які мали фінансові проблеми. Їм пропонували надавати сексуальні послуги в Туреччині. Зловмисники забезпечували дівчат квитком на літак та житлом у бюджетних готелях. За день вони "обслуговували" від 5 до 7 клієнтів.

Під час обшуків поліцейські знайшли документацію, згідно з якою було встановлено, що за рік своєї "роботи" жінки відправили за кордон понад 30 осіб віком від 20 до 30 років.

"Кожна "працівниця" віддавала роботодавцям до 50% заробітку. За рекламу своїх послуг за кордоном дівчата платили окремо. За фактом торгівлі людьми відкрито кримінальне провадження. Організаторам бізнесу загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої", – резюмували у пресслужбі.

Посилки з України в ЄС доставлятимуть по-новому: Ось які правила переписали

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:38

З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...

Україна повернула з російського полону ще 160 своїх воїнів, серед мучеників - 115 оборонців Маріуполя та велика група офіцерів

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:50

Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...