Високий сезон поступається оксамитовому: В окупованому Криму ще "більше" багатих російських туристів (фото)

Вже майже середина серпня, а туристів все ще очікують...

В анексованому Криму, де нещодавно президент Росії Володимир Путін відзначився скандальною витівкою, окупанти продовжують чекати напливу туристів, якого вже чекати, скоріш за все, немає ніякого сенсу. Цьому в підтвердження служать фото, якими в Twitter поділився блогер під ніком RoksolanaToday & Крим, передають Патріоти України.

"П.Капсіхор. Щось серпень тягнеться довго. Втомилися від сезону ... Чекати його", - йдеться у підписі до фото.

Аналогічна ситуація спостерігається і в Алушті. "Алушта. Рибаче. Серпня вже трохи залишилося. Скоро відпочинемо від очікування", - додає блогер.

Пандемія: Третій міністр охорони здоров'я Зеленського обіцяє українцям, що найважчі тижні ще попереду (відео)

четвер, 2 квітень 2020, 19:35

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов записав до українців звернення у зв’язку із пандемією коронавірусу і попередив, що найважчі тижні ще попереду, зазначають Патріоти України. . "Найважчі тижні попереду, але я впевнений, що згуртувавшись українс...

Хіти тижня. "Вести из другого измерения: в Швейцарии и Германии массово по всей стране заработали киоски Corona-Drive-In", - Давиденко (фото)

четвер, 2 квітень 2020, 19:30

"Это аналоги Макдрайвов от Макдональдс только при подъезде к ним вместо заказа бургера, ты делаешь быстрый тест на коронавирус. И тут же получаешь результат не выходя из машины", - пише у своєму блозі Олексій Давиденко, передають Патріоти України, і пр...