
У Києві поліцейські помітили автомобіль, з якого гучно грала музика, а з вікна пасажирка висунула ноги. Патрульні зупинили машину для перевірки, однак під час спілкування жінка почала агресивно себе поводити. Вона вдарила правоохоронця по обличчю та розбила бодікамеру. Про це повідомили в поліції Києва, передають Патріоти України.
Крім того, у іншого пасажира авто поліцейські виявили наркотики. Обох фігурантів затримали. За даними фактами слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту та ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України – погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу.
За напад на працівника правоохоронного органу жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі, а чоловіку за зберігання наркотиків – до п’яти років обмеження волі.
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...