Витягнули з того світу: Неймовірна історія воїна ЗСУ, який вижив під час ракетної атаки по Яворівському полігону

У Львові медики врятували воїна ЗСУ, який був у критичному стані після ракетних ударів по Яворівському полігону. За життя чоловіка боролись тривалий час, і зараз його очікує подальше лікування та реабілітація. Про це повідомляє Перше медичне об'єднання Львова, передають Патріоти України.

46-річний капітан ЗСУ Роман Кулик був мобілізований у перші дні війни. У березні 2022 року він проходив навчання на Яворівському полігоні у Львівській області. 13 березня російські терористи випустили по цьому об'єкту понад 30 ракет. Тоді загинула 61 людина, ще 160 - отримали поранення.

Роман Кулик згадує, що тоді він опинився у справжньому пеклі. Його травми були критичні та медики давали мало шансів на порятунок.

"На той час це був наш такий най-найбільш травмований герой. Пацієнт, який був в найкритичнішому стані із тих ста поранених, які поступили того дня до нас. Ми вже неодноразово мали доповіді на різних міжнародних з'їздах хірургів воєнної травми. Тому що це дійсно унікальний випадок, коли вдалося врятувати життя людини з такими важкими, критичними пошкодженнями", - згадує лікар Центру "Незламні" Гнат Герич.

46-річний військовий 20 днів пробув у реанімації та ще 50 днів - у хірургічному відділенні. Поруч із ним завжди була його дружина.

Роман Кулик згадує, що його травми були справді тяжкими, бо він вижив у справжньому пеклі, оскільки всього за 3 метри від нього розірвалась частина ракети. Зараз його очікує нова операція, оскільки він все ще не відчуває частину руки. "Мене спас Бог руками лікарів, які витягли мене з того світу", - каже військовий.

Масштабний перерахунок пенсій за новими правилами: Наскільки реально зростуть виплати наступного року

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:50

В Україні в 2024-му проведуть перерахунок пенсій за новими правилами, використовуючи бальну систему. В той же час відсутність деяких даних визиває сумнів, наскільки реальним буде підвищення, передають Патріоти України. Видання відзначає, що востаннє ма...

Недорогі та економні: Названо найкращі міські авто в Україні

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:44

Популярний ресурс для автомобілістів avtosota.com назвав найкращі авто для їзди в містах України, передають Патріоти України. Hyundai i10Цей компактний автомобіль, ціна якого в Україні становить близько 12 тисяч доларів, вражає своїм 1-літровим двигуно...