Витік намагалися приховати: Під Одесою сталася екологічна НП з судном (фото, відео)

Інцидент стався в середу, 25 листопада, коли буксир "Аметист" накренився на один борт і набрав понад 100 тонн води.

Адміністрація морських портів України приховала факт забрудення акваторії Чорного моря біля Чорноморська Одеської області, яке сталося через проблеми з буксиром "Аметист" Морської пошуково-рятувальної служби біля причалу цього відомства в селищі Олександрівка, повідомляють Патріоти України.

Інцидент стався в середу, 25 листопада, коли буксир "Аметист" накренився на один борт і набрав понад 100 тонн води. Ввечері та вночі воду відкачували, і до ранку судно вдалося вирівняти і стабілізувати. За інформацією фахівців, зараз в машинному відділенні понад 50 тонн води.

До забруднення акваторії привело саме відкачування води, змішаної з мазутом. За словами очевидців, на воді і зараз видно плями нафтопродуктів. За словами заступниці голови комісії з ліквідації Державної екологічної інспекції в Одеській області Анни Матвієнко, екоінспектори вночі побачили інформацію про витік нафтопродуктів з судна "Аметист" біля Чорноморська.

"Працівники АМПУ повинні були повідомити екоінспекцію про забруднення водних ресурсів у разі їхнього виявлення. Жодного повідомлення не надійшло", - сказала вона.

Вона заявила, що фахівці зафіксували пляму нафти розміром 490 кв. м. і територію, яку засипали сорбентом. "АМПУ приховала факт забруднення", - розповіла Матвієнко. Наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за приховування реального стану водних ресурсів.

Джерело: Думська

Російська дружина американської знаменитості зізналась у вбивстві 10-річного сина

вівторок, 26 січень 2021, 21:01

40-річна уродженка Росії Ольга Фрімен, колишня дружина фотографа Діна Фрімена, який працював з такими знаменитостями, як Бредлі Купер, Емілі Ратоковскі, Девід Бекхем і учасниці групи Spice Girls, визнала себе винною у вбивстві їх десятирічного сина-інв...

Відреагувала на критику в українофобстві: Професорка університету Драгоманова оголосила себе представницею російської цивілізації

вівторок, 26 січень 2021, 20:54

Професорка Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Євгенія Більченко публічно розкритикувала новий закон про мову. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook. Більченко впевнена, що це ті проблеми, про які потрібно гов...