"Витівка" не вдалася: Ілон Маск не зможе назвати новонародженого сина чудернацьким іменем

Мільярдерові-винахіднику Ілону Маску та його подрузі Граймс не вдасться назвати новонародженого сина оригінальним іменем X Æ A-12. Це не дозволяє закон. Дитину в Каліфорнії юридично можна зареєструвати лише під іменем із літер, передають Патріоти України.

"Не можна використовувати цифри, римські цифри, знаки, умлаути, емодзі чи інші символи. Хоча апостроф у імені на кшталт О'Коннор допускається", - пояснив адвокат Девід Гласс.

Якщо Ілон із Клер у пологовому справді заповнили документи для свідоцтва про народження, вказавши ім'я X Æ A-12, їх попросять переназвати дитину. Пара може подати апеляцію, але її навряд чи буде задоволено.

"Це правило намагалися змінити 2014 року, щоби дозволити певні символи, знаки, умлаути - всяке таке. Але проєкт провалився через те, скільки би коштував апгрейд комп'ютерних систем, щоби ці знаки дозволити", - зазначив Гласс.

Більшості людей вона добре знайома: Яка хвороба стане причиною наступної пандемії

субота, 20 квітень 2024, 19:30

Більш ніж половина, а саме 57% провідних науковців у галузі охорони здоров'я впевнені, що наступним інфекційним захворюванням, яке спричинить смертельну пандемію, стане новий штам вірусу грипу. Про це пише The Guardian, передають Патріоти України. У мі...

На Київщині 5 підлітків "запросили в гості" та зґвалтували малолітню дівчинку

субота, 20 квітень 2024, 18:15

У Київській області судили 5 підлітків через групове зґвалтування малолітньої дівчини. Серед підозрюваних - дорослий хлопець, студентка 1 курсу училища, яка має на утриманні дитину, учень 9 класу та дві учениці 8 і 9 класів. Про це йдеться у вироку Вас...