Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

Амурський тигр

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах.

Що відомо про амурського тигра

Вважається одним з найрідкісніших та найбільших підвидів тигра. Шерсть густіша, ніж у тигрів, що живуть у теплих районах. Основне забарвлення в зимовий час – помаранчеве, а живіт білий.

Це єдиний підвид тигра, представники якого мають на животі 5-сантиметровий шар жиру. Він захищає від вітру та вкрай низьких температур. Амурський тигр розрізняє кольори та вночі бачить у 5 разів краще, ніж людина.

Самці ведуть поодиноке життя, самки ж нерідко зустрічаються у групах. Тигри вітають один одного особливими звуками, що утворюються при енергійному видиханні повітря через ніс та рот. Знаками висловлювання прихильності є дотик мордами, і навіть тертя боками.

Хіти тижня. "Моя вам порада - не їдьте в Славське!": Майкл Щур розніс популярний гірськолижний курорт у Карпатах (фото)

середа, 19 січень 2022, 20:00

Майкл Щур вирішив провести відпочинок разом з родиною в Карпатах. Відомий український журналіст, справжнє ім'я якого Роман Вінтонов, відправився на гірськолижний курорт в Славське і пошкодував про це. Про причини свого обурення Майкл Щур написав на сво...

"Це Росія, у нас багато Наташ": Московський ФК зганьбився через ролик про придбаного турецького футболіста (фото)

середа, 19 січень 2022, 19:58

Прес-служба московського ЦСКА спровокувала скандал, коли вирішила пожартувати з приводу придбання турецького футболіста Юсуфа Язіджі, який на правах оренди приєднався до "армійців" з французького "Лілля". У Тwitter ЦСКА з'явився відеоролик, де в ході в...