
Тварина "контактувала з мережевим трансформатором, що спричинило дисбаланс у системі". Наразі медичні установи та підприємства острівної держави використовують генератори та інвертори. На Шрі-Ланці стався блекаут через мавпу, передають Патріоти України з посиланням на BBC.
По всій острівній країні вимкнули електроенергію. Міністр енергетики Кумара Джаякоді вже назвав винного. За його словами, надзвичайну сиутацію спричина одна мавпа.
Тварина "контактувала з мережевим трансформатором, що спричинило дисбаланс у системі". Управління з питань електроенергії заявило, що вимкнення сталося через надзвичайну ситуацію на підстанції на південь від Коломбо (столиці Шрі-Ланки).
За декілька годин енергетики планують впоратися з блекаутом та відновити електроенергію. Спочатку підключатимуть обʼєкти критичної інфраструктури — лікарні та водоочисні установки.
Кумара Джаякоді і Управління з питань електроенергії докладають усіх зусиль, аби якнайшвидше відновити подачу електроенергії.
А поки медичні установи та підприємства острівної держави використовують генератори та інвертори.
У мережі вже відреагували на нетипову ситуацію на Шрі-Ланці, у якій винною назвали мавпу. Користувачі жартують, що пора забути хакерів, а звернути увагу на здібності мавп.
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...
В українських лісах мешкає одна з найотруйніших змій країни — гадюка Нікольського. Фахівці закликають бути особливо уважними під час прогулянок на природі, особливо в регіонах, де цей вид трапляється найчастіше, передають Патріоти України. За словами е...