
У Павлограді Дніпропетровської області містяни скаржаться на нашестя агресивних ворон. Птахи окупували місто, відтіснили інших птахів, а також влаштовують безлад, забираються на балкони і заглядають у вікна. Про це повідомляє "Дніпро обласний", передають Патріоти України.
За словами місцевих мешканців, ворони, які цієї весни захопили значну частину Павлограда, вже з'їли все потомство шпаків, голубів і горобців, а зозуль і дятлів відтіснили за територію міста.
"Атаки ворон ми спостерігаємо тепер кожного дня. Приблизно з 4 години ранку відкрити вікно неможливо: замість щебету ластівок, до нас долинає каркання ворон, які влаштовують нескінченні бійки", - розповідають місцеві.
Вони говорять, що харчуються птахи у місцевих сміттєвих баках, вміст яких розносять по всій окрузі, зокрема, й на територію дитсадків, де гуляють діти.

Жителі, змучені таким сусідством, хочуть наклеювати на сміттєві бачки зображення ока, за їхніми розрахунками, це буде відлякувати птахів.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...