Визначився, кого кохає найбільше у житті: Наречений кинув наречену і поїхав із матір'ю одразу після весілля

Жінка, яка вирішила не називати свого імені, впевнена, що її свекруха була давно проти одруження на тій підставі, що вона була старшою за її сина. Під час церемонії наречена просила нареченого залишитися з нею, але чоловік поїхав із матір'ю.

30-річна жінка, яка нещодавно вийшла заміж, розповіла, що її чоловік залишив церемонію одруження, щоб побути зі своєю матір'ю і сім'єю. Користувачі соціальних мереж хвилюються про майбутнє молодої дружини, пише The Mirror.

Жінка була схвильована після того, як її чоловік покинув весільну церемонію в їхньому власному домі, щоб побути зі своєю сім'єю. Дівчина стверджує, що її свекруха владна і контролює свого синка. Спочатку вона була проти їхнього одруження на тій підставі, що наречена старша за свого чоловіка. Тому вона вирішила дізнатися думку інших людей, розповівши свою історію на популярному форумі Reddit.

Після укладення шлюбу подружжя повернулося до їхнього нового родинного дому, і свекруха сказала, що вона та її рідні можуть залишитися тільки на годину, бо потім вони відвідують інших друзів. Це дуже засмутило дівчину, адже вона витратила 1000 фунтів стерлінгів на прикрашання житла. Одразу після весільних фотографій і розрізання торта її чоловік вирішив виїхати зі своєю сім'єю.

"Ми з чоловіком одружені вже майже три місяці, але я досі травмована тим, що він зробив у день нашого весілля. Я щонайменше дві ночі на тиждень не сплю всю ніч і плачу через це. У нас було дуже гарне весілля, на яке були запрошені тільки родичі. Я з дуже великої сім'ї, тому з мого боку і з боку чоловіка було не менше 50 осіб. Мене не прийняла мати мого чоловіка, бо я старша за нього, а вона хотіла, щоб він одружився з кимось набагато молодшим. Протягом двох років ми обидва намагалися домогтися її згоди, тому що мої батьки не хотіли віддавати мене в сім'ю, яка мене не схвалювала", — написала жінка на форумі.

Вона розповіла, що не раз говорила з 29-річним чоловіком про те, що він "матусин синочок", бо не бажає казати матері, що не хоче жити в її домі.

"У нас була невелика церемонія в залі, де ми стали чоловіком і дружиною, а потім сім'я чоловіка повернулася до мого будинку. Його мама сказала, що вони не зможуть залишитися більше ніж на годину, оскільки сьогодні їм треба відвідати друзів. Я покликала чоловіка і сказала йому, що це день нашого весілля, що він не може ось так просто піти. Він мав бути зі мною допізна, скоро прийдуть інші члени моєї сім'ї та друзі. Він сказав "добре", щоб я просто закрила рота. Ми розрізали торт, настав час фотографуватися, і в його мами на очах з'явилися сльози. Решта членів його сім'ї просто мовчали. Їхній настрій був дуже пригніченим", — пише дівчина.

Розлючена наречена розповіла, що саме тоді її наречений сказав їй, що їде разом із матір'ю. Жінка зайшла в дім і почала ридати. Двоюрідні сестри, тітки, дядьки зібралися навколо неї й намагалися втішити. Дівчина розповіла іншим користувачам форуму, що могла б піти від свого обранця, але залишилася, оскільки вони тепер одружені.

"Мене це так зачепило, що принаймні кожну другу ніч я плакала, засинаючи. Він намагався мене втішити, але мало що змінювалося, поки одного разу йому набридло, що я плачу, і він почав мене ображати. Я пишу це, бо не знаю, чи минуло достатньо часу, щоб я змогла пробачити його за це, бо в глибині душі я відчуваю, що ніколи не зможу пробачити такий вчинок. Я хотіла піти від нього відразу після цього, але я занадто сильно його люблю", — додала вона.

Інші користувачі Reddit порадили їй якнайшвидше тікати від цієї сімейки, поки є така можливість.

"Ти вже знаєш, що на тебе чекає, якщо ти — завагітнієш, захворієш, трапиться щось непередбачуване, і тобі знадобиться підтримка чоловіка... Досить його матері клацнути пальцями, і ти залишишся сама. Чи будете ви ставити себе на перше місце? Чи станете килимком для його сім'ї?" — написав один із користувачів.

Не відкрутяться? Як відбуватиметься арешт майна ухилянтів - пояснення адвокатки

середа, 29 травень 2024, 7:30

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №10379, який передбачає штрафи за порушення призовниками, військовозобов’язаними та резервістами правил військового обліку. . Як відбуватиметься арешт майна - пояснила адвокатка Марина Бекало. У раз...

Бодяга, недолив та і не тільки: Куюн пояснив небезпечність пальнго на "дешевих заправках"

середа, 29 травень 2024, 7:27

Основні фактори низької вартості пального на АЗС, які торгують "дешевим" пальним, – низька якість, недолив та несплата податків. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук директор Консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн. "Якість (читай бодяга). Лаб...