Вже час готуватися! Коли в Україні переводять годинники на літній час у 2023 році

Суперечки про потребу переводити годинники двічі на рік в Україні все ще тривають, як триває і саме переведення. І наступна така зміна відбудеться уже незабаром. Тому потрібно наперед дізнатись, коли годинники переводять на літній час у 2023 році, передають Патріоти України.

Коли Україна переходить на літній час у 2023 році

Згідно із законом від 1996 року, переведення годинників на літній час в Україні відбувається в останню неділю березня о 3:00 ночі.

У 2023 році цей день випадає на 26 березня. Стрілки треба буде перевести на 1 годину вперед.

Це означає, що весь свій графік українцям доведеться посунути так, щоби починати справи на одну годину раніше. Раніше прокидатись, раніше приходити на роботу і навчання тощо. При цьому також збільшиться тривалість світлового дня.

Які годинники потрібно переводити

Практично усі електронні пристрої, приєднані до інтернету, переводять годинники самостійно. Йдеться про смартфони, комп’ютери, планшети, смарт-годинники, фітнес-браслети та гаджети типу розумних телевізорів.

Так, переведення потребуватимуть механічні годинники, а також годинники на деяких пристроях, які не отримують інформацію про точні час та дату з мережі – кухонні плити, мікрохвильові печі тощо.

Як підготуватись до переведення годинника

За словами лікарів, така раптова зміна добових ритмів може негативно позначитись на здоров’ї людини, адже збиває її звичний графік. Зокрема симптоми погіршення можуть відчути люди із серцево-судинними захворюваннями. Також різка зміна може завдати шкоди імунітету. Ось чому варто готуватись до переведення годинників заздалегідь. Зробити це можна так:

  • за два тижні до переведення стрілок починайте вставати на 5-10 хвилин раніше кожні два дні;
  • гуляйте перед сном, щоби наситити організм киснем, міцніше заснути і краще виспатись;
  • робіть легку ранкову руханку, щоби ефективніше прокинутись;
  • не забувайте снідати – ситний сніданок дозволить запустити організм після нічного сну на повну потужність.

Компенсації за зруйноване житло: Хто може отримати і як подати заяву

понеділок, 27 березень 2023, 18:41

Після вторгнення армії РФ в Україну сотні тисяч українців залишилися без єдиного житла. На липень 2022 року таких людей було приблизно 800 тисяч - відтоді їхня кількість лише зростає. Вже скоро в Україні набуде чинності закон про компенсації за нерухом...

Окупантів заманюють "еротичним голосом": Рогозін видав дикий фейк про атаку ЗСУ

понеділок, 27 березень 2023, 18:28

Колишній глава Роскосмосу Дмитро Рогозін заявив про те, що на лінії фронту на російських окупантів нібито діють інформаційно-психологічними атаками, передають Патріоти України. За його словами, ночами "еротичним голосом" російських військових закликают...