Вже давно громадянин іншої країни? Як друг Басти репер Kyivstoner виїхав з України

Відомий репер Київстонер (Альберт Васильєв), який активно будував кар'єру в Україні, а потім подружився з путіністом Бастою і почав працювати в РФ, зараз знаходиться в США. Там він живе разом зі своєю обраницею та їхньою дитиною, повідомляють Патріоти України.

Як виявилося, Kyivstoner виїхав з України вже після початку повномасштабної війни, яку понад рік тому розв'язала РФ. Аліна Боул, обраниця артиста, розповіла, як йому вдалося опинитися за кордоном.

Артист зумів спокійно виїхати, так як він є громадянином США. Однак на кордоні у нього все одно шукали український паспорт.

"Його прикордонники впізнали і почали шукати український паспорт в речах... У нас малий плаче, холодно, зима. Тримати на цих кордонах, ну сенс... Слава богу, нормально. Ми виїхали законно, за його американським паспортом. Альберт не громадянин України, тому не було жодних підстав затримувати", - зізналася Боул в інтерв'ю Ользі Олицькій.

Також у неї запитали, чи спілкується Київстонер зі своїм другом Бастою, який підтримує путінську агресію. Виявилося, обраниця Васильєва не зуміла дати чіткої відповіді.

Боул заявила, що не буде коментувати цю тему. Вона запропонувала запитати про це у самого Київстонера. Однак обраниця репера заявила, що той все одно вважає себе українцем і навіть нібито допомагає ЗСУ.

У небі над Північною Ірландією з’явилося "око Бога". Науковці не забарилися з поясненнями (фотофакти)

четвер, 8 червень 2023, 0:55

У небі над Великою Британією нещодавно помітили незвичайне і надзвичайно рідкісне явище. В народі йому дали поетичну назву "око Бога", адже явище має вигляд ореолу, або ж гало навколо сонця, яке за своєю формою дійсно нагадує величезне око. . Саме яви...

Роками не могла нормально їсти: В Україні прооперували жінку з рідкісною хворобою

середа, 7 червень 2023, 23:44

Львові медики лікарні Святого Пантелеймона діагностували у пацієнтки рідкісну хворобу, яка перетворила життя 47-річної жінки на жах. Про це повідомили на Facebook-сторінці Першого медичного об’єднання міста Львова, передають Патріоти України. Ще 23 ро...