Вже можна твердо констатувати жахливу деградацію: Фахівці шоковані якістю дистанційного навчання в Україні

Дистанційна освіта, на яку були змушені перейти школи в умовах карантину, негативно відбилася на знаннях дітей. Причому особливо «дистанційка» вдарила по учнях молодшої школи. Як повідомляє Укрінформ, такі дані навела заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, зазначають Патріоти України.

«Втрати величезні», — констатувала Вакуленко. Особливо складно, за її словами, довелося учням молодшої школи. Вони тільки долучаються до навчального процесу, «вчаться вчитися», а це дуже складно робити дистанційно.

Ще однією категорією, яка постраждала від «дистанційки», стали діти з малозабезпечених сімей, які не мають доступу до гаджетів. Великі втрати і серед дітей, у яких батьки не мають вищої освіти. «Чим менш освіченими є батьки, навіть формально, тим менше уваги вони приділяли навчанню свої дітей, їх освіті, створенню певного навчального середовища», — зазначає експерт.

Мати вірила у диво до останнього! Друзі закопали тіло на смітнику: На Тернопільщині знайшли кістки зниклого 17 років тому хлопця (відео)

четвер, 5 серпень 2021, 14:35

У селі Гнилички Тернопільської області знайшли останки 16-річного Юрія Семенюка, який зник ще 17 років тому. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив місцевий мешканець Андрій Савчук, передають Патріоти України. За його інформацією, тіло хлопця з...

У Росії ураганний вітер з легкістю зірвав дахи з десятків будівель: Моторошний момент потрапив на відео

четвер, 5 серпень 2021, 14:28

У Республіці Башкортостан в Росії ураганний вітер зірвав з десятків будинків дахи. За повідомленнями російських ЗМІ, швидкість вітру сягала 22 м/с. В результаті стихії пошкоджено понад десять багатоквартирних будинків, а також школи й магазини, переда...