Вже навіть заміж зібралася: Жінка два роки мала "стосунки з чоловіком", а він... теж виявився жінкою

У Великій Британії жінка звернулась до суду з позовом проти колишнього коханого, який виявився жінкою. Вона звинувачує партнерку в обмані під час сексу та наголошує, що зустрічалась з нею два роки, вважаючи, що це - чоловік. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України.

Жертва, ім'я якої не може бути назване з юридичних причин, стверджувала, що двічі мала статевий контакт з "чоловіком" і навіть планувала вийти за нього заміж до того, як дізналася про його справжню стать.

40-річний Блейд Сільвано постав перед судом за звинуваченням у "витонченій афері", коли він обманом змусив жінку повірити, що вона - чоловік.

Пара познайомилась 2016 року на сайті знайомств. Там Сільвано шукала собі партнерку, зазначивши, що вона - чоловік. Вони вперше зустрілися особисто в грудні того ж року і "поцілувалися", а потім двічі вступили в "статевий акт", як розповіли присяжним.

Адвокат потерпілої на суді заявив, що Сільвано продовжував приховувати свою справжню особистість, використовуючи "невідомий предмет" для проникнення, і завжди носив футболку і боксерські труси.

Шокована жертва дізналася про справжню стать свого "коханого" через Facebook лише через майже два роки після того, як вони зустрічалися та навіть планували весілля. А тому потерпіла звернулась до суду, наголошуючи, що вона думала, що в неї гетеросексуальні стосунки, звинувативши партнерку в обмані та змушуванні її до нетрадиційного сексу.

Сторона захисту ж наполягає, що у пари були такі "рольові ігри", а підозрювана нікого не обманювала. Наразі суд ще триває.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...