Вже не жарти: Порушники карантину, які не можуть сплатити високий штраф, ризикують втратити майно

21 справу вже відкрито за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам і масовим отруєнням і 14 справ пов’язані з порушенням карантинних заходів.

Адвокат Олександр Лещенко розповів, що чекає на людину, якщо у неї просто немає 17 тис. грн, щоб сплатити штраф, передають Патріоти України.

«Постанова суду є виконавчим документом. Далі вона спрямовується за місцем постійного проживання (реєстрації) особи до державної виконавчої служби. Після цього державний виконавець відкриває відповідне виконавче провадження», – розповів в інтерв’ю Олександр Лещенко – адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Лещенко, Дорошенко і партнери».

Адвокат зазначив, що у випадку невиконання рішення суду, у першу чергу, накладається арешт на усе майно боржника: рухоме і нерухоме, блокуються будь-які банківські рахунки – картки, депозити. «У подальшому з особи стягуються ці кошти з рахунків. Якщо людина не має таких рахунків, то описується її рухоме і нерухоме майно – автомобіль (тощо), і на публічних торгах таке майно реалізують. За рахунок реалізації описаного майна і погашають цей борг. Додатково особа має сплатити ще 10% від суми стягнення державному виконавцю», – зазначив адвокат.

Джерело: Главком

"Ничто так не бесило жителей Ялты, как лохань "Владимир": Росія закрила Крим для "туристичних лайнерів"

субота, 30 травень 2020, 12:54

Місцевих злить не так заборона рейсів, скільки те, як непоказно виглядає російське судно в порівнянні з іноземними, які тепер вони бачать лише на старих фото. Влада Росії через карантин заборонила відвідування анексованого Криму для туристичних лайнері...

Без квартир 13 тисяч сімей: Київ охопили масові протести. Чому інвестори вийшли на вулиці та хто винен

субота, 30 травень 2020, 11:48

Інвестори трьох житлових комплексів, квартири в яких продавав банк "Аркада", 29 травня вийшли на протест. Цим вони заявили про початок радикальних дій з метою відновлення будівництва ЖК. Однак відповідальність забудовника, по суті, перекладають на влад...