Вже оголилися острівці: Запаси води в основному для окупованого Севастополя водосховищі продовжують зменшуватися (фото)

Окупанти заявляли, що у водосховищі майже вдвічі знизився запас води проти минулого року.

Запаси води в основному джерелі водопостачання Севастополя - Чорноріченському водосховищі - продовжують зменшуватися. Про це повідомляє кореспондент Крим.Реалії, що побував у Байдарській долині, де розташоване водосховище, передають Патріоти України.

За його інформацією, площа водного об'єкта значно зменшилася. У деяких місцях вода відступила від своїх звичайних берегів на сотні метрів, на водній гладі видно окремі острівці суші.

Як повідомлялося раніше, в Байдарській долині повністю висохли деякі річки, які живлять водосховище. Русло річки Боса повністю сухе, а в річці Узунджа вода є тільки в нижній течії. У липні в Чорноріченському водосховищі оголилися острівці, вода відступила від дамби приблизно на сто метрів. Окупанти заявляли, що у водосховищі майже вдвічі знизився запас води проти минулого року.

Джерело: Крим.Реалії

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...