Вже оголилися острівці: Запаси води в основному для окупованого Севастополя водосховищі продовжують зменшуватися (фото)

Окупанти заявляли, що у водосховищі майже вдвічі знизився запас води проти минулого року.

Запаси води в основному джерелі водопостачання Севастополя - Чорноріченському водосховищі - продовжують зменшуватися. Про це повідомляє кореспондент Крим.Реалії, що побував у Байдарській долині, де розташоване водосховище, передають Патріоти України.

За його інформацією, площа водного об'єкта значно зменшилася. У деяких місцях вода відступила від своїх звичайних берегів на сотні метрів, на водній гладі видно окремі острівці суші.

Як повідомлялося раніше, в Байдарській долині повністю висохли деякі річки, які живлять водосховище. Русло річки Боса повністю сухе, а в річці Узунджа вода є тільки в нижній течії. У липні в Чорноріченському водосховищі оголилися острівці, вода відступила від дамби приблизно на сто метрів. Окупанти заявляли, що у водосховищі майже вдвічі знизився запас води проти минулого року.

Джерело: Крим.Реалії

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...