Вже п'ятий випадок: У Києві чергове самогубство хворого на коронавірус

У Київській міській клінічній лікарні №12 вчинила самогубство жінка. Вона лікувалася від коронавірусу. Про це повідомили в поліції Києва, передають Патріоти України.

Правоохоронці уточнили, що жінка була 1942 року народження. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство» з позначкою «Самогубство».

Зазначимо, що це вже п'ятий випадок самогубства у Києві з вересня серед хворих коронавірус. В Оболонському районі столиці хворий на коронавірус 68-річний чоловік вистрибнув з вікна лікарні. Раніше повідомлялося, що вночі 19 жовтня з вікна інфекційного відділення Олександрівської лікарні викинулася жінка, яка також хворіла на Covid-19.

Непереможна нога: У Баку українець Донченко швидким нокаутом здолав шведського суперника в рамках UFC (відео)

субота, 27 червень 2026, 20:11

У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...

Ц повітрі нестерпний запах пожежі: Київ та Вишгород задихаються від смогу, що відбувається в атмосфері Київщини (відео)

субота, 27 червень 2026, 19:29

У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...