Вже побачили із ним чотири моря: Українці перетворили старий бус на будинок на колесах (фото, відео)

Тихон та Олександра переобладнали Volkswagen Transporter T3 в кемпер.

Українці створили зі старого буса будинок на колесах, в якому подорожують по країні і за її межами. Фото і відео про це опубліковано на Instagram-сторінці пари, передають Патріоти України.

Тихон та Олександра переобладнали Volkswagen Transporter T3 в кемпер. Процес роботи вони викладали в інтернет, завдяки чому у них з'явилося багато дописувачів.

Авто вони назвали "Буллі". Його пофарбували і оснастили меблями. Таким чином вийшло дуже затишне місце для подорожей.

"Буллі" почав свій шлях в липні 2020 року. На ньому пара приїхала в Болгарію і Туреччину. Побували українці в Каппадокії і Анталії. У шляху витратили 47 днів, проїхавши 9 тисяч кілометрів. Бус "побачив" чотири моря. Однак не обійшлося і без проблем: авто ламалося 5 разів, але його успішно ремонтували і знову вирушали в дорогу.

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...