
На Миколаївщині біля села Українка державні інспектори зупинили громадянина, який перевозив дрова в багажнику автомобіля. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу, передають Патріоти України.
Зазначається, що чоловік не мав документів, які підтверджують законність дров. Примітно, що на опублікованому фото Державною екологічною інспекцією Південно-Західного округу у багажнику авто видніється лише два поліна.

За порушення природоохоронного законодавства громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 65 КУпАП та оштрафовано на 510 грн.
Нагадаємо, українців зможуть штрафувати на десятки тисяч гривень і призначати їм до семи років ув'язнення за зберігання дров без документів. Відповідний законопроєкт у жовтні ухвалили у Верховній Раді та передали на підпис президенту.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...