Вже працюють 16 фармкомпаній: Фонд Білла Гейтса приступив до масового виробництва вакцин від коронавірусу

Фонд Білла і Мелінди Гейтс приступив до масового виробництва вакцин від коронавіруса. Уже укладено угоди з шістнадцятьма фармацевтичними компаніями. Про все це мільярдер розповів, виступаючи в ООН на заході, який було присвячено доступу населення нашої планети до вакцин, повідомляють Патріоти України.

Серед іншого Білл Гейтс сказав: «Єдиний спосіб усунути загрозу цієї хвороби десь - усунути її всюди. Рішення полягає в тому, щоб повсюдно підвищити обсяги виробництва вакцин, щоб вийшло охопити всіх, якомога швидше».
Він додав: «У нашого фонду існує ряд угод з фармкомпаніями, але потрібно більше, особливо з приводу виробництва і поширення вакцини. Ці компанії зобов'язуються нарощувати виробництво на безпрецедентних швидкостях і гарантувати, що вакцини будуть широко розповсюджуватися».

Стовпи диму та темрява: Астронавт розповів, як виглядає війна в Україні із космосу

середа, 25 травень 2022, 6:29

З початком повномасштабного вторгнення країни-агресора Росії Україна при погляді з Міжнародної космічної станції перетворилася на своєрідний острів темряви, який виділявся на тлі континенту. Вдень над Маріуполем виднілися величезні чорні стовпи диму, ...

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...