Вже працюють 16 фармкомпаній: Фонд Білла Гейтса приступив до масового виробництва вакцин від коронавірусу

Фонд Білла і Мелінди Гейтс приступив до масового виробництва вакцин від коронавіруса. Уже укладено угоди з шістнадцятьма фармацевтичними компаніями. Про все це мільярдер розповів, виступаючи в ООН на заході, який було присвячено доступу населення нашої планети до вакцин, повідомляють Патріоти України.

Серед іншого Білл Гейтс сказав: «Єдиний спосіб усунути загрозу цієї хвороби десь - усунути її всюди. Рішення полягає в тому, щоб повсюдно підвищити обсяги виробництва вакцин, щоб вийшло охопити всіх, якомога швидше».
Він додав: «У нашого фонду існує ряд угод з фармкомпаніями, але потрібно більше, особливо з приводу виробництва і поширення вакцини. Ці компанії зобов'язуються нарощувати виробництво на безпрецедентних швидкостях і гарантувати, що вакцини будуть широко розповсюджуватися».

У день смерті Путіна пасажирів київської маршрутки очікує приємний сюрприз (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:14

На опублікованому знімку можна побачити, що на дошці оголошень на перегородці за водієм встановлено табличку з написом: "В день смерті Путіна проїзд безкоштовний". Автор фото не повідомив, в якому саме маршрутному автобусі його було зроблено. Невідомо ...

Сказали, що "просто залежав": Дитина у садочку ледь не зламала руку, батьки шукають винних серед вихователів

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:00

У дитячому садочку в Житомирі спалахнув скандал: мама особливого хлопчика з аутизмом стверджує, що дитина отримала травму в навчальному закладі. Лікарі діагностували в хлопчика вивих, а згодом тріщину ліктьової кістки. Жінка намагається з'ясувати, хто ...