Вже виявили зараження: Українка, яка не виїхала через собачку, розповіла про нову хвилю коронавірусу в Ухані

Анастасія Зінченко із сумом констатувала, що в місті зарано вирішили, що із хворобою покінчено.

Анастасія Зінченко. Фото: Інстаграм.

Українка Анастасія Зінченко, яка через собачку відмовилася від евакуації і залишилася в китайському місті Ухань, з якого почалося поширення коронавірусу COVID-19, повідомила про відновлення карантинних заходів через новий випадок зараження. Про це дівчина написала в своєму акаунті в Instagram, передають Патріоти України.

"Не знаю, чи то я невезуча, чи то так потрібно, але сьогодні на моєму районі в Ухань оголосили 14-денний новий карантин, тому що знайшли нового зараженого чоловіка", - повідомила дівчина в соцмережі.

Раніше повідомлялося, що в провінції Хубей, яка першою постраждала від епідемії, карантин скасували ще 25 березня. У місті Ухані обмеження повинні були зняти дещо пізніше - 8 квітня.

"В останні дні карантин всередині міста був знятий і люди ходили спокійно в магазини і т.ін, цей чоловік теж, тому всі його друзі і [місця], де він був до цього, тепер під підозрою. Протягом цих 14 днів будуть знову ходити по домівках на районі і перевіряти температуру", - розповіла подробиці українка.

Як зазвичай, Анастасія Зінченко опублікувала фото зі своєю собачкою - шпіцом Мішею, заради якого вона залишилася в епіцентрі поширення коронавірусу.

Хіти тижня. "Ну, с*ка. Не надо ничего придумывать - берите и копируйте у тех, кто умнее вас. Но нет, приятнее продавать украинских заробитчан на экспорт", - Давиденко про "промах" влади

четвер, 4 червень 2020, 4:00

"Они пустые и тупые, как барабан. Карантин послабляют. 12-го послабили. 25-го послабили. 01-го ещё послабят. Уже и поезда запускают, и в садики пускают, и пляжи открывают. Но. Они продлили запрет на экспорт из страны ассортимента от вируса ещё на месяц...

Хіти тижня. "Мне твое УБД до ж*пы, я тебя туда не посылал": У Києві водій маршрутки грубо відмовив у проїзді ветерану АТО (фото)

четвер, 4 червень 2020, 3:00

У четвер, 28 травня, водій маршрутки №317а "ст. м. Харківська - Бориспіль" у грубій формі відмовив у проїзді учаснику АТО на Донбасі. Як повідомила в Facebook дружина атошніка Інна Ольхова, мотивом відмови було: "Мені твоє посвідчення учасника бойових ...