Вже змусили вибачитися: На Чернігівщині підлітки влаштували вечірку на меморіалі Героям (відео)

У Бобровиці Чернігівської області підлітки влаштували алкогольну вечірку з танцями біля меморіалу загиблим воїнам. Скандальні танці усі учасники весело транслювати у соціальних мережах, але карма їх наздогнала швидко, передають Патріоти України.

На кадрах видно, що компанія підлітків розважалася на Пагорбі слави. Окрім танців молоді люди вживали алкоголь та напої-енегетики і хвалилися їх кількістю.

Після шквалу критики компанія записала відео з вибаченнями. Учасники "танців на кістках" заявили, що нібито зробили необдуманий вчинок. Проте вони вже все усвідомили і просять вибачення.


Чоловіки в Україні не зможуть виїхати за кордон навіть після війни: Юрист назвав причину

субота, 10 червень 2023, 9:43

Український юрист розповів, що буде після закінчення війни. Чому чоловіки призовного віку, як і раніше, не зможуть виїхати за кордон? З лютого 2022 року в Україні діє воєнний стан, який запровадив президент Зеленський після початку повномасштабного вто...

Правильно обрати домашнього мурлику: Які породи кішок найласкавіші та найспокійніші

субота, 10 червень 2023, 9:40

Беручи додому кота, ми часто хочемо, щоби він був ласкавим та спокійним, любив сидіти на руках і багато мурчав. Гарантувати це не вдасться нікому. Кожен кіт – особистість зі своїм характером, який треба поважати і враховувати. Але деякі породи більш сх...