У російській школі сталася чергова бійня - у Брянську восьмикласниця принесла до гімназії №5 рушницею та зробила кілька пострілів, передають Патріоти України.
За даними «Бази», учениця 8-А класу запізнилася на урок біології і, увійшовши до класу, відкрила вогонь. Вона вистрілила п'ять разів у товаришів по навчанню і наклала на себе руки.
За попередніми даними, двоє людей загинули — Аліна А., яка стріляла, і її однокласниця Марія Н., четверо постраждали. Один із поранених хлопчиків зараз у реанімації.
Місцеві пабліки також пишуть, що дівчинка змогла пронести до школи зброю, що належить її батькові. Школярі, які чули постріли, одразу ж забарикадувалися у класах, роздягальнях та туалетах.
Депутат Держдуми Хінштейн опублікував фото мисливської рушниці «Бекас-3», з якої стріляла дівчинка.

За словами учнів, Аліна була замкнута і не дуже товариська. Помпова рушниця вона пронесла його в тубусі. Рамки металошукача на вході до школи не були встановлені.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...