"Взяти б Степанова і натикати": В Україні "спалили" медиків, які підробляють довідки про COVID-19 - тяжко хворих "викидають" із лікарень (фото)

У Київській області в одній з лікарень спалахнув скандал. Виявилося, що медики спеціально підробляють довідки хворих з коронавірусом, щоб швидше виписати їх з лікарні. Про це повідомила відомий волонтер Леся Литвинова на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

У документах спеціально завищують дані про сатурацію (насичення киснем легенів) пацієнтів. "Між цими двома довідками годину з невеликим. І істерика Koshkina Iryna, яка намагалася пояснити родичам, що не можна виписуватися з сатурацією 72. Не можна з сатурацією 72? Та не питання. Пацієнт чудесним чином за годину ривком поліпшується. Аж до показників 88-92. Так вже можна? Ну і прекрасно", - написала Литвинова під фото довідок.

У коментарях українці обурилися даним фактом.

  • Взяти б Степанова і натикати особою в ці довідки.
  • Чому лікарі виписують з такою сатурацією? Заздалегідь прошу вибачення за те, що не в матеріалі.
  • А шо так мало? Поскупилися? Або під обріз під протокол МОЗ? ДО РЕЧІ, початкові 72% - реально або теж авансом? Скільки там насправді?
  • Блін, я лежав в Олександрівській лікарні, у нас за добу до виписки знімали з пацієнта маску, і виписували тільки тих, у кого через добу без маски сатурація була не нижче 95.
  • По новинах сурмлять про перемогу над пандемією. Всіх вилікували, червоні зони познімали.

Поки не пустили на "Велике будівництво": Порошенко закликав Верховну Раду підтримати законопроект про виплату 13-ї пенсії за кошти МВФ, оскільки урядовці Зеленського провалили індексацію

понеділок, 20 вересень 2021, 19:59

Також з траншу МВФ вимагає погасити борги військовим, збільшити обсяг субсидій і поповнити ковідний фонд. Порядок денний Верховної ради України має формуватися з питань, які хвилюють українців, наголосив п'ятий президент України, зазначають Патріоти Ук...

Тіла брата і сестри знайшли в скрині: У справі про зникнення дітей з'явився новий поворот

понеділок, 20 вересень 2021, 18:44

У Донецькій області маленькі брат з сестрою загинули страшною смертю. 10-річна дівчинка і 7-річний хлопчик задихнулися в старий скрині. Як розповіли в пресслужбі прокуратури Донецької обласної, батьки знайдених мертвими в скрині дітей, перш ніж кинутис...