Взяв у заручники цілий клас: У Росії школяр влаштував збройну НП у школі (відео)

У місті Казань (РФ) 17-річний озброєний пістолетом школяр узяв у заручники цілий клас з учнями місцевої гімназії, повідомляють Патріоти України.

"Школяр з пістолетом взяв в заручники учнів гімназії №7 в Казані. На місці працюють служби екстреного реагування ... Все сталося на уроці літератури. Підліток трохи запізнився, увійшов до кабінету і почав агресивно поводитися, розмахуючи пістолетом", - повідомили журналісти.

Відзначається, що через 20 хвилин школяр був затриманий, його мотивацію з'ясовують правоохоронці. "17-річний учень десятого класу затриманий. Зараз з ним працюють поліцейські. Зараз з'ясовують мотиви школяра", - відзначили в ЗМІ.

Співробітники навчального закладу дали позитивну характеристику затриманому підлітку, заходи безпеки в школі були прийняті, дітям нічого не загрожує.

"Самого хлопця в школі характеризують позитивно. Представник гімназії уточнила, що небезпеки для учнів немає," заходи були прийняті ", - повідомляють в пресі.

Один з ресурсів повідомив, що хлопець самостійно здався поліції, коли вона прибула на місце події. Пізніше стали відомі подробиці про саме захоплення заручників і що йому передувало.

"Під час НП в школі вчитель, до якого на урок увірвався підліток з пістолетом, запитав у нього про проблеми в школі і вдома. Хлопець заявив, що ні там, ні там ніяких проблем немає. Також він не формулював ніяких вимог. А потім сів на місце вчителя", - написав один з ресурсів.

Згодом з'явилася інформація про те, що хлопець вистрілив у вчительку, коли вона попросила його відпустити дітей. При цьому сама вчителька не постраждала, так як школяр промахнувся. Разом із тим, після пострілу він почав відпускати дітей, які й викликали правоохоронців.

Також стало відомо ім'я хлопця - Іскандер Халфін, і вчительки - Тетяна Мухіна. Її госпіталізували через проблеми з серцем.

Невдала виліт з України: Скандального екс-нардепа Микитася знов посадили на "ланцюг"

понеділок, 20 січень 2020, 19:04

Правоохоронці наділи електронний браслет на колишнього депутата Верховної ради Максима Микитася. Про це повідомив його адвокат Олександр Лисак, зазначають Патріоти України. За словами захисника, нещодавно браслет зняли, так як екс-парламентарій отримав...

Хіти тижня. "Там за 6 лет выстроен совершенно новый мир. Другой. Иной. Абсолютно отличный от Украины. Кардинально отличный от Европы. Это СССР. Гулаг. Там все поменялось. Понимаете? Все!" - Степова про деокупацію Донбасу

понеділок, 20 січень 2020, 18:30

"Самое страшное на войне - это правда. Какая б она ни была, но правда. Неудобная правда. Болезненная правда. Жестокая правда", - пише у своєму блозі Олена Степова, передають Патріоти України, і продовжує:. "Все, чем на войне пытаются прикрыть шрамы, не...