Взяв у заручники цілий клас: У Росії школяр влаштував збройну НП у школі (відео)

У місті Казань (РФ) 17-річний озброєний пістолетом школяр узяв у заручники цілий клас з учнями місцевої гімназії, повідомляють Патріоти України.

"Школяр з пістолетом взяв в заручники учнів гімназії №7 в Казані. На місці працюють служби екстреного реагування ... Все сталося на уроці літератури. Підліток трохи запізнився, увійшов до кабінету і почав агресивно поводитися, розмахуючи пістолетом", - повідомили журналісти.

Відзначається, що через 20 хвилин школяр був затриманий, його мотивацію з'ясовують правоохоронці. "17-річний учень десятого класу затриманий. Зараз з ним працюють поліцейські. Зараз з'ясовують мотиви школяра", - відзначили в ЗМІ.

Співробітники навчального закладу дали позитивну характеристику затриманому підлітку, заходи безпеки в школі були прийняті, дітям нічого не загрожує.

"Самого хлопця в школі характеризують позитивно. Представник гімназії уточнила, що небезпеки для учнів немає," заходи були прийняті ", - повідомляють в пресі.

Один з ресурсів повідомив, що хлопець самостійно здався поліції, коли вона прибула на місце події. Пізніше стали відомі подробиці про саме захоплення заручників і що йому передувало.

"Під час НП в школі вчитель, до якого на урок увірвався підліток з пістолетом, запитав у нього про проблеми в школі і вдома. Хлопець заявив, що ні там, ні там ніяких проблем немає. Також він не формулював ніяких вимог. А потім сів на місце вчителя", - написав один з ресурсів.

Згодом з'явилася інформація про те, що хлопець вистрілив у вчительку, коли вона попросила його відпустити дітей. При цьому сама вчителька не постраждала, так як школяр промахнувся. Разом із тим, після пострілу він почав відпускати дітей, які й викликали правоохоронців.

Також стало відомо ім'я хлопця - Іскандер Халфін, і вчительки - Тетяна Мухіна. Її госпіталізували через проблеми з серцем.

А ви це знали? Велика кількість сиру в раціоні може бути небезпечною: Медики назвали чотири проблеми

понеділок, 1 березень 2021, 11:45

Сир входить у раціон у більшості людей. Їм посипають улюблені страви, використовують як закуску до вина або на бутерброди. У сучасних супермаркетах сир представлений у величезному асортименті. Він є хорошим джерелом білка, кальцію і фосфору, також в нь...

Смерть була миттєвою: ​У Києві дівчинка вчинила страшне самогубство - батьки її покинули заради нової сім'ї (фото)

понеділок, 1 березень 2021, 11:33

У Києві 15-річна дівчина вистрибнула з вікна балкона. Про це повідомляє ресурс "Київ Оперативний" в Telegram-каналі, передають Патріоти України. Трагедія сталася в житловій багатоповерхівці за адресою Харківське шосе, 180. На жаль, дитина загинула на ...