"И Вовааа такой молодой, и юный октябрь впереди": У мережі підняли на сміх любительський портрет Зеленського (фото)

У соцмережах жартують над портретом Володимира Зеленського, намальованим одним з його прихильників, 27-річним Захаром Сідляровичем з Мінська. Фотографією портрета поділилися на сторінці спільноти "Рагу.лі", повідомляють Патріоти України.

"Молодий Хазанов?", "На грузина схожий", "Чому поруч немає Богдана?", "Індійські кінематографисти в чергу шикуються з пропозиціями головних ролей", "Це конкурсна робота на здобуття посади в Мінкульті?) Може потягнути на заступника міністра", "Так це ж наш український Ван Гог", "Хороший хлопчик Захар. Старався. і губки, і оченята, і локон пристрасті, і легка така неголеність.... А погляд, погляд!! Мачо! ", - пишуть коментатори.

На своїй сторінці в Instagram автор публікує портрети відомих артистів.

День народження великої дочки України, вбитої кілерами КДБ за наказом керівництва ЦК КПРС (відео)

середа, 18 вересень 2019, 0:31

Художниця Алла Горська свідомо вибрала дисидентський шлях. Як наслідок - її роботи знищували, її саму виключали зі Спілки художників і влаштовували за нею стеження.

З архіву ПУ. Відомий український поет, музикант та художник крутив роман із двома сестрами

вівторок, 17 вересень 2019, 23:35

Павло Тичина був ніжним, дуже вразливим романтиком із красивим обличчям і вважав себе Дон Жуаном. 16 вересня 1967 році у Києві помер український поет, музикант та художник Павло Тичина. Йому було 76 років. Він був ніжним, дуже вразливим романтиком із...