"Их нравы": Колишній співробітник мерії Москви розстрілював перехожих з вікна своєї квартири

За даними МВС Росії, поранення отримали двоє людей.

Три людини постраждали в результаті стрілянини на південному заході Москви. Вогонь з вікна своєї квартири по вулиці Будівельників, 5, відкрив колишній заступник голови департаменту промисловості та науки мерії Москви Дмитро Павлов. Цю інформацію підтвердили російські ЗМІ. З чого стріляв нападник і які його мотиви не відомо, зазначають Патріоти України.

За даними МВС Росії, поранення отримали двоє перехожих. Нападника незабаром затримали поліцейські і бійці Нацгвардії, один з них отримав поранення. У МВС повідомили, що підозрюваний чинив опір під час затримання. При штурмі квартири його поранили, після чого доставили в лікарню.

За попередньою інформацією, стрілок перебував у неосудному стані, він має психічне захворювання, що, як не дивно, не заважало йому обіймати високу посаду в минулому.

Італійський сором: Зі стоянки на Сардінії загадково зникла арештована яхта підсанкційного російського олігарха

п’ятниця, 9 грудень 2022, 11:20

На італійському острові Сардинія загадково зникла яхта російського олігарха, яку конфіскували в межах санкцій Євросоюзу влітку цього року. 22-метрова яхта Aldabra належить мільярдерові, власнику компанії з виробництва мінеральних добрив і батькові коли...

Не лише Москва: Друга за добу масштабна пожежа на Росії. Горить великий шинний завод у Барнаулі (відео)

п’ятниця, 9 грудень 2022, 9:34

Пекельна доба для роіяї не обмежилась гігантською пожежею на околицях москви. У Барнаулі Алтайського краю спалахнула масштабна пожежа. Горить виробниче підприємство з виготовлення шин, вогонь настільки великий, що до гасіння залучили спеціальний поїзд....