"Их нравы": Одіозна Волочкова роздягнулася перед іконою (фото)

Відома своїми екстравагантними витівками російська балерина Анастасія Волочкова знову потрапила в скандал. Напередодні свого чергового дня народження колишня прима Великого театру вирішила продемонструвати шанувальникам свою форму в Instagram, інформують Патріоти України.

Для цього блондинка розмістила в мікроблозі відвертий знімок в купальнику, при цьому її абсолютно не збентежило, що на столику стояла ікона святої цариці Феодори.

«Вроде к спектаклю и дню рождения подхожу в форме. Просто много физической нагрузки, занятий, репетиций и практически полное отсутствие еды. Утром я ем полчашки постного острого овощного супа со шпинатом без соли, а вечером два вареных всмятку яйца. Иногда салатными листьями добавляю рацион», — написала вона.

Завдяки тому, що Волочкова відключила коментарі у своєму блозі, фоловери не змогли вказати їй на негідну поведінку, зате дали собі волю в фанатських акаунтах.

Один з найвпливовіших бізнесменів своєї країни: Племінника Назарбаєва засуджено до шести років ув'язнення

понеділок, 26 вересень 2022, 21:43

Суд Астани ухвалив вирок Кайрату Сатибалдиули – племіннику першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Сатибалдиули звинувачено в розкраданні в особливо великих розмірах у національних компаніях. Про це повідомляє Радіо Свобода. Сатибалдиули з...

Невідомий науці вид: В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою" (фото)

понеділок, 26 вересень 2022, 18:22

Біля узбережжя Австралії рибалки спіймали незвичайну глибоководну акулу з витріщеними очима, грубою шкірою та усмішкою, що дуже схожа на людську, передають Патріоти України. Рибалка впіймав рибу на глибині близько 650 метрів біля узбережжя Нового Півде...