"Их нравы": П’яний росіянин прокинувся у домовині з туалетним папером та варенням (відео)

Мешканець республіки Комі, що в Росії, на п’яну голову проник у магазин ритуальних послуг, а для ліжка обрав домовину, виставлену на продаж, віко якої було відчинене для огляду клієнтів. Про це повідомляє російське МВС, передають Патріоти України.

Росіянин попередньо розбив одну з вітрин та ввійшов до приміщення. На місце події викликали правоохоронців. Першим прибув експерт-криміналіст, але чоловік іще спав. Поряд з ним лежали 8 рулонів туалетного паперу й банка варення.

Прокинувся зловмисник уже на очах у слідчих та під поховальними квітами. Як встановили поліцейські, правопорушником виявився 19-річний місцевий мешканець. Свій вчинок він пояснив тим, що напередодні напився й захотів спати. Саме тому вдерся у магазин ритуальних послуг й заснув у гробу.

Водночас не уточнюється, чому хлопець мав зі собою туалетний папір й варення. Правоохоронці порушили кримінальну справу за частиною першою статті 167 Кримінального Кодексу Росії – навмисне знищення чи пошкодження майна. Молодику обраний запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд і належну поведінку. Розслідування триває.

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...