
В одному з готелів Нижнього Новгорода 29-річна росіянка побила сина хокейною ключкою і ввела йому ін'єкцію знеболювального і димедролу, намагаючись вигнати з дитини бісів. Про це повідомляє «Комсомольска правда», передають Патріоти України.
За версією слідства, жінка зв'язала дитину увечері 25 липня, кілька разів ударила хокейною ключкою, а потім ввела ін'єкцію. «Комсомольска правда» уточнює, що мати вколола дитині знеболююче і димедрол, щоб він не плакав і не привертав увагу персоналу готелю. Після побиття жінка втекла.
За інформацією видання, 12-річного хлопчика у синцях виявили в номері через добу. Весь цей час він провів без їжі і води. Поруч з ним була виявлена хокейна ключка. Спочатку дитина стверджувала, що отримала травми в результаті гри в хокей. Потім хлопчик зізнався, що його побила матір, яка нібито виганяла з нього бісів. Мати дитини затримали. Проти неї порушено кримінальну справу.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...