"Их нравы": Росіянка виганяла бісів із 12-річного сина хокейною ключкою

Хлопчика у синцях виявили в номері готеля через добу.

В одному з готелів Нижнього Новгорода 29-річна росіянка побила сина хокейною ключкою і ввела йому ін'єкцію знеболювального і димедролу, намагаючись вигнати з дитини бісів. Про це повідомляє «Комсомольска правда», передають Патріоти України.

За версією слідства, жінка зв'язала дитину увечері 25 липня, кілька разів ударила хокейною ключкою, а потім ввела ін'єкцію. «Комсомольска правда» уточнює, що мати вколола дитині знеболююче і димедрол, щоб він не плакав і не привертав увагу персоналу готелю. Після побиття жінка втекла.

За інформацією видання, 12-річного хлопчика у синцях виявили в номері через добу. Весь цей час він провів без їжі і води. Поруч з ним була виявлена хокейна ключка. Спочатку дитина стверджувала, що отримала травми в результаті гри в хокей. Потім хлопчик зізнався, що його побила матір, яка нібито виганяла з нього бісів. Мати дитини затримали. Проти неї порушено кримінальну справу.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...