"Их нравы": Росіянка виганяла бісів із 12-річного сина хокейною ключкою

Хлопчика у синцях виявили в номері готеля через добу.

В одному з готелів Нижнього Новгорода 29-річна росіянка побила сина хокейною ключкою і ввела йому ін'єкцію знеболювального і димедролу, намагаючись вигнати з дитини бісів. Про це повідомляє «Комсомольска правда», передають Патріоти України.

За версією слідства, жінка зв'язала дитину увечері 25 липня, кілька разів ударила хокейною ключкою, а потім ввела ін'єкцію. «Комсомольска правда» уточнює, що мати вколола дитині знеболююче і димедрол, щоб він не плакав і не привертав увагу персоналу готелю. Після побиття жінка втекла.

За інформацією видання, 12-річного хлопчика у синцях виявили в номері через добу. Весь цей час він провів без їжі і води. Поруч з ним була виявлена хокейна ключка. Спочатку дитина стверджувала, що отримала травми в результаті гри в хокей. Потім хлопчик зізнався, що його побила матір, яка нібито виганяла з нього бісів. Мати дитини затримали. Проти неї порушено кримінальну справу.

З архіву ПУ. 81-річний митець побачив у цьому "Господній шанс": Суспільство шокувала заява відомого радянського композитора про переїзд до "ДНР"

неділя, 5 липень 2020, 4:00

З московського далека "терористичні республіки" старому видаються чимось справжнім та революційно-романтичним, дякувати російській пропаганді. Наскільки вистачить Артем'єву оптимізму в "молодій республіці" час покаже. У травні 2019 року широко обговорю...

З архіву ПУ. "Пригадати українську мову та її репресовані слова", - філолог

неділя, 5 липень 2020, 2:00

В імперіях, Російській чи Австро-Угорській, українську мову не любили, применшували, забороняли, не помічали. Проте лише в Радянському Союзі її витончено калічили до непізнаваності, закладаючи механізми її натурального несприйняття на десятиліття вперед.