"Их нравы": Російські підлітки загасили Вічний вогонь (відео)

У російському місті Набережні Челни (Республіка Татарстан) на території меморіального комплексу "Батьківщина-мати" підлітки загасили Вічний вогонь. Зловмисники в п'ятницю ввечері, 10 грудня, закидали вогонь снігом і втекли. Про це повідомив сайт chelny-biz.ru й опублікував відео з місця надзвичайної події, передають Патріоти України.

На відео видно, що підлітки спеціально гасили Вічний вогонь, а коли він згас – сховалися і після цього втекли. Зловмисників знайшли. На батьків підлітків правоохоронці склали протоколи за ст. 5.35 Кодексу про адміністративні правопорушення Росії – невиконання обов'язків з виховання неповнолітніх.

За таке правопорушення загрожує попередження чи штраф у розмірі від 100 до 500 рублів (від близько 40 до приблизно 200 гривень). Після того, як підлітки загасили Вічний вогонь у Набережних Челнах, прокуратура почала перевірку, пише "РИА Новости", посилаючись на старшого помічника прокурора Татарстану Руслана Галієва.

Момент падіння уламка російської ракети в Києві зняли на відео - ледь не влучив у маршрутку

понеділок, 29 травень 2023, 15:30

Падіння уламків збитої російської ракети у Києві було зафіксоване на камеру стеження, відео з якої вдалося отримати кореспондентам ТСН. Про це йдеться у включенні ТСН, передають Патріоти України. Так, кореспондентка Наталка Нагорна повідомила, що отрим...

За 3 секунди ухвалив найбільше рішень у житті: Український пілот розповів про падіння літака, під час якого вижив

понеділок, 29 травень 2023, 14:50

На жаль, під час виконання бойових завдань, захищаючи небо над Україною, наші Повітряні сили втрачають літаки. В одному з таких був пілот Дмитро "Ектор" Шкаревський. Він розповів, що сталося, передають Патріоти України. У лютому під час бойового вильот...