
У російському місті Набережні Челни (Республіка Татарстан) на території меморіального комплексу "Батьківщина-мати" підлітки загасили Вічний вогонь. Зловмисники в п'ятницю ввечері, 10 грудня, закидали вогонь снігом і втекли. Про це повідомив сайт chelny-biz.ru й опублікував відео з місця надзвичайної події, передають Патріоти України.
На відео видно, що підлітки спеціально гасили Вічний вогонь, а коли він згас – сховалися і після цього втекли. Зловмисників знайшли. На батьків підлітків правоохоронці склали протоколи за ст. 5.35 Кодексу про адміністративні правопорушення Росії – невиконання обов'язків з виховання неповнолітніх.
За таке правопорушення загрожує попередження чи штраф у розмірі від 100 до 500 рублів (від близько 40 до приблизно 200 гривень). Після того, як підлітки загасили Вічний вогонь у Набережних Челнах, прокуратура почала перевірку, пише "РИА Новости", посилаючись на старшого помічника прокурора Татарстану Руслана Галієва.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...