"Их нравы": У Криму Великдень святкують під наглядом козаків з нагайками

Станом на 19 квітня на території півострова коронавірусну інфекцію підтвердили у 61 людини, з них 16 випадків зареєстровані в Севастополі.

У Севастополі, куди Росія вирішила звозити хворих на COVID-19 військових, цілонічні великодні богослужіння відбулися під посиленою охороною поліції і козаків, однак останні в основному стежили за збирачами подаяння на паперті і на численні порушення карантинного режиму уваги не звертали. Про це свідчать фото, опубліковані ресурсом Крим.Реалії, передають Патріоти України.
За інформацією журналістів, в більшості храмів заборону на обмеження віруючих обходили - хресний хід проводили всі разом, кількість присутніх в храмах не рахували, причащали в храмах.

А на території Свято-Володимирського собору в Херсонесі пройшов пасхальний хресний хід, учасники якого хоч і йшли в масках, але дистанції між собою не дотримувалися.


Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Згадали малярію і чуму: Вчені спрогнозували, коли може закінчитися пандемія COVID-19 у світі

субота, 31 жовтень 2020, 2:00

Патогени вірусів, які вражали мільйони людей протягом історії, досі з нами. Викорінити їх повністю неможливо. Таких висновків дійшли науковці з Південної Кароліни у США, передають Патріоти України. Єдине захворювання, з яким фахівцям вдалося покінчити,...