
У Читі (Росія) злодії відрізали кусом мідної труби, по якій пацієнтам з коронавірусом подавався кисень. Про це повідомляється на сайті уряду Забайкальського краю, передають Патріоти України.
Інцидент стався ввечері в понеділок, 19 жовтня, на території міської лікарні №1. Про інцидент стало відомо після того, як апарати ШВЛ подали звукові сигнали про тиск газу, що впав. Прибулі на місце інциденту техніки з'ясували, що в системі відсутні приблизно 13 метрів мідної труби, яка вела в медичний корпус на 200 ліжок.
У підсумку п'ятьох пацієнтів, підключених до апаратів, довелося перевести в реанімацію іншого корпусу, ніхто не постраждав. Зазначається, що трубу оперативно замінили, і всі пацієнти зараз отримують лікування в повному обсязі. Поліція веде пошук підозрюваних.
В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...
В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...