
У Читі (Росія) злодії відрізали кусом мідної труби, по якій пацієнтам з коронавірусом подавався кисень. Про це повідомляється на сайті уряду Забайкальського краю, передають Патріоти України.
Інцидент стався ввечері в понеділок, 19 жовтня, на території міської лікарні №1. Про інцидент стало відомо після того, як апарати ШВЛ подали звукові сигнали про тиск газу, що впав. Прибулі на місце інциденту техніки з'ясували, що в системі відсутні приблизно 13 метрів мідної труби, яка вела в медичний корпус на 200 ліжок.
У підсумку п'ятьох пацієнтів, підключених до апаратів, довелося перевести в реанімацію іншого корпусу, ніхто не постраждав. Зазначається, що трубу оперативно замінили, і всі пацієнти зараз отримують лікування в повному обсязі. Поліція веде пошук підозрюваних.
Крихітні кристали, що містяться в метеориті, розповіли про приховану епоху в історії руйнівних зіткнень у Сонячній системі. Частинки дуже малі, їх неможливо розгледіти без мікроскопа, але вчені під керівництвом планетолога Керолін Кроу з Університету К...
З досягненням пенсійного віку, крім виплати пенсії, в українців з’являється право на різні доплати. Втім, багато громадян можуть і не знати, чи враховуються ці надбавки Пенсійним фондом України. Щоб дізнатися, які додаткові гроші має виплачувати держав...