"Их нравы": У РФ злодії відрізали трубу для подачі кисню хворим з COVID-19

У підсумку п'ятьох пацієнтів, підключених до апаратів, довелося перевести в реанімацію іншого корпусу.

У Читі (Росія) злодії відрізали кусом мідної труби, по якій пацієнтам з коронавірусом подавався кисень. Про це повідомляється на сайті уряду Забайкальського краю, передають Патріоти України.

Інцидент стався ввечері в понеділок, 19 жовтня, на території міської лікарні №1. Про інцидент стало відомо після того, як апарати ШВЛ подали звукові сигнали про тиск газу, що впав. Прибулі на місце інциденту техніки з'ясували, що в системі відсутні приблизно 13 метрів мідної труби, яка вела в медичний корпус на 200 ліжок.

У підсумку п'ятьох пацієнтів, підключених до апаратів, довелося перевести в реанімацію іншого корпусу, ніхто не постраждав. Зазначається, що трубу оперативно замінили, і всі пацієнти зараз отримують лікування в повному обсязі. Поліція веде пошук підозрюваних.

"Волосся стало дибки": Втікач-Азаров видав новий перл про українські школи

вівторок, 24 листопад 2020, 14:47

Колишній прем'єр-міністр України і втікач Микола Азаров продовжує видавати нові дивні висловлювання, передають Патріоти України. На цей раз в ефірі телеканалу NewsOne колишній чиновник розповів про те, що нібито в Україні військових ЗСУ і дітей у школа...

Врятує там, де люди не пройдуть: У Туреччині створили робота для евакуації поранених солдатів з поля бою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:34

У Туреччині з багатоцільової наземної платформи з дистанційним управлінням BOĞAÇ зробили робота, який здатний евакуювати поранених солдатів з поля бою. Про це повідомляють на сайті Elektroland Defence, передають Патріоти України. За допомогою нової без...