На стінах храму в селі Миколо-Малиця Тверськії області художник намалював чортів зі смартфонами та ноутбуками в руках. Один із місцевих жителів виклав фото фресок на сторінці у соцмережі, передають Патріоти України.
Одне з зображень має підпис "Інтернетзалежні". На ньому чорти зі смартфонами і ноутбуком американської компанії Apple та грішники в пекельному вогні.
Малюнки в храмі виконані в червоно-чорній гамі. На них можна розрізнити, що гаджети в руках тримають тільки чорти, а грішники при цьому горять у вогні.

"Цим фрескам вже кілька років. Їх писав румунський іконописець Руслан Гебя в той час, коли розписував весь храм", – розповіла "КП Тверь" одна з парафіянок.
За її словами, іконописець почав прикрашати храм у 2010 році й намагався зобразити все відповідно духу часу. При цьому відвідувачі церкви, як уточнила парафіянка, реагують на такі малюнки з натхненням. Зазначається, що самі працівники храму Інтернетом користуються — вони ведуть сторінку у соцмережі.
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...