"Их нравы": У Росії лікарі покинули помирати породіллю

Два лікарі, які оперували жінку, втекли після того, як її стан погіршився.

У Ставропольському краї в селі Курсавка (Росія) під час операції кесаревого розтину померла 24-річна породілля, повідомляють Патріоти України.

Як передає "Медпульс", два лікарі, які оперували жінку, втекли після того, як стан породіллі погіршився. При цьому її дитина вижила.

З'ясувалося, що киснева маска була пошкоджена, а пацієнтці ввели подвійну дозу промедолу – найсильнішого знеболюючого, яке застосовується для епідурального введення. 72-річна лікарка сказала, що у неї підскочив тиск і вона вийшла з операційної. Друга медпрацівниця, яка перебувала поруч із породіллею, повідомила, що їй потрібно терміново їхати додому, і теж вийшла з операційної.

До вмираючої пацієнтки прибула санавіація, але її не вдалося врятувати. Жінка втратила більше 1,5 літрів крові.

Хіти тижня. Лоліта, еротичний танець і пілон: Відома співачка показала себе в новому амплуа (відео)

четвер, 21 листопад 2019, 1:00

Лоліта Мілявська після розлучення показала, що вона не нудьгує і на що здатна. Лоліта не нудьгує без чоловіка і демонструє танці на пілоні, повідомляють Патріоти України. Лоліта Мілявська після розставання з молодим чоловіком тренером Дмитром Івановим ...

З архіву ПУ. Обережно! Які кімнатні рослини, які можуть викликати сильну алергію

середа, 20 листопад 2019, 23:55

Але як виявилося, улюблені кімнатні рослини можуть стати причиною алергічної реакції у людей, схильних до даного захворювання. Рослини і алергія. Насправді, знати напевно, викличе та чи інша квітка в горщику алергію у свого господаря, практично неможли...