"Их нравы": У Росії шизофренік викрав 7-річну дитину і два місяці змушував її дивитися порно

У соцмережах чоловік нібито заявляв однодумцям, що збирається виховувати дитину до 14-річчя, а потім вб'є.

У Володимирській області знайшли хлопчика, якого утримував 26-річний чоловік. Про це повідомляє 360.ru, передають Патріоти України.

Семирічний хлопчик зник у селі Горки Володимирської області. За словами батька, це сталося по дорозі зі школи. Зниклу дитину і зловмисника вдалося знайти тільки через два місяці пошуків.
Встановлено, що 26-річний чоловік приїхав на авто в село Гірки, побачив першокласника і після короткої бесіди відвіз його в село Макариха, де проживав сам. Там він утримував хлопчика.
З'ясувалося, що це не перше викрадення, вчинене чоловіком, - раніше йому вдалося уникнути відповідальності завдяки діагнозу «шизофренія».
Зловмисник не гвалтував дитину, але показував їй порно і при цьому займався самозадоволенням. У соцмережах чоловік нібито заявляв однодумцям, що збирається виховувати дитину до 14-річчя, а потім вб'є. Звільнений хлопчик фізично здоровий, але сильно втомився.

З архіву ПУ. 5 Мб і важить тонну: Як виглядав перший жорсткий диск для комп'ютера (фото)

середа, 22 вересень 2021, 2:00

Відомо, що жорсткий диск призначався для першого комп'ютера 305 RAMAC, який створила американська компанія IBM. У мережі опублікували фото перших жорстких дисків для комп'ютерів в 50-роках минулого століття. Так в 1956 році був показаний "вінчестер" об...

По удару молотком за кожен рік подружнього життя: Шокуючі подробиці вбивства українки чоловіком-італійцем

вівторок, 21 вересень 2021, 23:52

Вірі Мудрій був 61 рік, в минулому вона працювала доглядальницею. В італійському місті Ріміні місцевий житель 68-річний Джованні Лагвардія жорстоко вбив свою дружину-українку і здався поліції. За попередніми даними, причиною жорстокого вчинку чоловіка ...