"Их нравы": У російській школі напівгола вчителька виконала танець живота перед дітьми (відео)

У школі №76 в Хабаровську вчителька виконала танець живота перед дітьми на лінійці, присвяченій Дню знань. Регіональне управління освіти почало перевірку щодо директора установи і його співробітників. Відео виступу з'явилося в соціальних мережах, передають Патріоти України.

Судячи з коментарів, далеко не всі оцінили подібну витівку

  • А хіба не стриптиз?
  • Культура пробила дно
  • Дівчина помилилася адресою

Як пише gazeta.ru, деякі батьки заступилися за вчительку, заявляючи, що виступ всім сподобався: "Не було жодного слова поганого або негативної реакції. Зрозумійте, це не розважальний танець "для тат", як писали, це постановка танцю птаха. За задумом, птах розправляє білі крила. Це значить, що не можна падати духом".

Але в управлінні освіти так не вважають. "Звичайно, подібний виступ був недоречний на святі, присвяченому Дню знань. Під сумнів поставлена концепція виховної роботи всієї школи", – йдеться в повідомленні управління.

З архіву ПУ. Дика природа: Тигр напав на ведмедя, та ... дуже швидко зрозумів свою помилку (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:10

Національний парк Рантхамбор - це один із самих великих заповідників Індії. Його площа становить майже 400 км, і знаходиться він недалеко від великого міста Джайпуру. Рантхамбор був заснований в 1950-х рр. і став одним із заповідників країни в проекті ...

З архіву ПУ. "Сподіваюсь, більше не крастиме": Бійчиня ММА жорстко відлупцювала хлопця, який намагався пограбувати її на вулиці (відео)

п’ятниця, 3 грудень 2021, 23:55

Жінка самотужки затримала злочинця та дочекалася прибуття поліції, поки та не одягнула на нього кайданки. 20-річна бійчиня змішаних єдиноборств на ім’я Бріса постояла за себе, коли її спробували пограбувати посеред білого дня в Аргентині, повідомляють ...