"Их нравы": У Томську частини тіла росіянки розкидали по під’їзду і смітнику

У Томську виявили розчленоване тіло жінки. Частини тулуба знайшли на сходовому майданчику житлового дому, частину – на смітнику. Про це йдеться у повідомленні Слідчого комітету РФ, передають Патріоти України.

Зазначається, що затримали 63-річного чоловіка, який зараз зізнається у злочині. За інформацією Telegram Life Shot, убита – 43-річна Ольга Мірченко, котра вживала спиртне в компанії з затриманим Олександром Зімченком.

Також зазначається, що чоловік свою провину у вбивстві не визнавав і звалював все на друга, який начебто зарізав жінку, бо вона йому відмовила у залицяннях.

На тілі 43-річної жінки виявили 12 ножових поранень. Щоби приховати сліди злочину, Зімченко купив ножівку і за її допомогою намагався позбутися трупа. Особу його товариша вже ідентифікували, але ще не затримали.

Копи "гумор" не оцінили: У Польщі українець вкрав гаманець і заховався від поліції під диваном (фото)

середа, 1 грудень 2021, 23:00

У Польщі 26-річний українець, який працює кур'єром, в одному із ресторанів Варшави вкрав гаманець відвідувача. Коли до нього прийшла поліція, він заховався під диваном і відмовлявся виходити. Про це повідомляє поліція Варшави, передають Патріоти Україн...

Колись людство стане їм зайвим? Перші у світі біороботи почали самовідтворюватися

середа, 1 грудень 2021, 22:20

Науковці університету Вермонта у США виявили, що створені ними перші у світі біороботи — ксеноботи мають здатність самовідтворюватися, повідомляють Патріоти України з посиланням на New Scientist. Ксеноботів вперше було створено минулого року за допомог...