"Их нравы": В окупованому Севастополі секс-шоп відкрили в будівлі колишнього штабу оборони міста під час Другої світової (фото)

Крім секс-шопу, в будівлі також відкрили магазин з продажу алкоголю.

В окупованому Криму в будівлі, де під час Другої світової війни знаходився штаб оборони Севастополя, відкрили секс-шоп і магазин з продажу алкогольних напоїв. Як повідомляє у своєму Телеграм-каналі Mash, на будинку на вулиці Великій Морській тепер три таблички, передають Патріоти України.

Одна - меморіальна, друга - магазину інтимних товарів під назвою" Рожевий кролик", третя - алкомаркет для тих, кому перед походом за кільцями і мотузками потрібно випити для хоробрості.

Примітно, що магазин для дорослих вирішив привернути увагу, пишно обвішавши вхід, біля самої меморіальної таблички, повітряними кульками. Всі ці магазини відкрилися в будівлі, де в 1941-1942 році знаходився комітет оборони Севастополя. Місцеві жителі обурюються через таке сусідство, Будівельні експерти кажуть, що це суперечить місцевим законам (за ними між меморіальною дошкою і вивіскою має бути дотримана достатня відстань). У Департаменті архітектури розводять руками: ніхто цього не погоджував і дозволу не видавали.

"Сьогодні хочу сказати": Оля Полякова назвала ім'я людини, яка "вижила" Ані Лорак з України

неділя, 2 квітень 2023, 15:14

Українська співачка Оля Полякова прокоментувала заяву Ані Лорак про те, що її нібито "вижили" з України. Лорак неодноразово в своїх інтерв'ю розповідала, що деякі впливові люди нібито зробили "замовлення" на те, щоб їй не давали виступати тут, тому їй ...

"Життя змінюється кардинально": Скандальна прес-офіцерка ДПСУ Плантовська поїхала з України

неділя, 2 квітень 2023, 14:43

Скандальна прес-офіцерка ДПСУ Іванна Плантовська поїхала з України після своїх резонансних розваг. Про свій виїзд з України сама Плантовська повідомила у Facebook, передають Патріоти України. Вона показала коротке відео, на якому позує на терасі поблиз...