"Их нравы": В окупованому Севастополі секс-шоп відкрили в будівлі колишнього штабу оборони міста під час Другої світової (фото)

Крім секс-шопу, в будівлі також відкрили магазин з продажу алкоголю.

В окупованому Криму в будівлі, де під час Другої світової війни знаходився штаб оборони Севастополя, відкрили секс-шоп і магазин з продажу алкогольних напоїв. Як повідомляє у своєму Телеграм-каналі Mash, на будинку на вулиці Великій Морській тепер три таблички, передають Патріоти України.

Одна - меморіальна, друга - магазину інтимних товарів під назвою" Рожевий кролик", третя - алкомаркет для тих, кому перед походом за кільцями і мотузками потрібно випити для хоробрості.

Примітно, що магазин для дорослих вирішив привернути увагу, пишно обвішавши вхід, біля самої меморіальної таблички, повітряними кульками. Всі ці магазини відкрилися в будівлі, де в 1941-1942 році знаходився комітет оборони Севастополя. Місцеві жителі обурюються через таке сусідство, Будівельні експерти кажуть, що це суперечить місцевим законам (за ними між меморіальною дошкою і вивіскою має бути дотримана достатня відстань). У Департаменті архітектури розводять руками: ніхто цього не погоджував і дозволу не видавали.

Відключення електроенергії триватимуть: Українцям розповіли про новорічні гірлянди, які не потребують напруги в мережі

неділя, 27 листопад 2022, 10:56

Через пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури внаслідок ракетних обстрілів РФ, в Україні запроваджено як планові, так і аварійні відключення електроенергії, передають Патріоти України. Та попри все, українці все-таки прагнуть, хоч скромно, ал...

''Маскарад'' не спрацював: Бійці батальйону ім. Шейха Мансура упіймали окупанта, який вбрався у жіноче (фото)

неділя, 27 листопад 2022, 10:23

Добровольці з чеченського батальйону імені Шейха Мансура впіймали чергового російського окупанта. Військовий злочинець країни-агресора РФ намагався щосили стати непоміченим та заразом зігрітися, але в нього нічого не вийшло, передають Патріоти України....