"Ихтамнет"? Волонтери розсекретили дані про моряків Путіна, які захоплювали Крим (фото)

Волонтери змогли розсекретити чергових російських найманців, які були учасниками агресії проти України в Криму, передають Патріоти України.

У розслідуванні InformNapalm йдеться, що мова йде про декілька військових моряків 41-ї бригади ракетних катерів ЧФ РФ. Всі дані були отримані з відкритих джерел і соціальної мережі "ВКонтакте".

В ході розслідування волонтери знайшли сторінку російського моряка Єрмакова Олега Миколайовича 1992 року народження.

Там були фотографії медалей за окупацію Криму та нагородної посвідчення до неї. При цьому в документі був вказаний номер військової частини, в якій він служив, коли Росія почала збройну агресію в Криму.

"Військова частина 72165 - це 41 бригада ракетних катерів ЧФ РФ, ППД - тимчасово окупований Крим, м.Севастополь. В її структурі два дивізіони: 166-й Новоросійський дивізіон малих ракетних кораблів і 295-й Сулинський дивізіон ракетних катерів. Кораблі обох брали участь в агресії", - йдеться в розслідуванні.

На іншому фото Єрмаков позував на борту ракетного катера з бортовим номером Р-239. Він входить до складу 295-го Сулинського дивізіону ракетних катерів 41-ї бригади ракетних катерів ЧФ РФ.

У списку друзів Єрмакова волонтери знайшли ще одного моряка з РФ, якого нагородили медаллю за окупацію Криму, - Олександра Піскарьова 1991 року народження. Він також входить в спільноту під назвою "41 бригада ракетних катерів" в соцмережі "ВКонтакте". Крім того, він раніше теж публікував знімок з ракетного катера Р-239.

Волонтери з'ясували, що судном під час захоплення Криму командував капітан 3-го рангу Олексій Миколайович Орляпов 1982 року народження, який є учасником російської агресії проти Грузії в 2008 році. Відзначимо, що він також був внесений в базу даних сайту "Миротворець".

На завершення розслідування волонтери звернулися до держструктур України із закликом провести всі необхідні процесуальні дії відносно російських найманців, які брали участь в анексії Криму.

Хіти тижня. Не встигають рятувати: У Росії почалося коронавірусне "пекло" на нафтогазових родовищах

понеділок, 1 червень 2020, 12:00

За даними місцевих журналістів, на робочих з нафтогазових родовищ і виробництв на Ямалі припадає 70% підтверджених випадків зараження COVID-19. Місцева адміністрація повідомила, що підприємства Нового Уренгоя подали в Росспоживнагляд 32 заявки на створ...

Доходи будуть "під ковпаком": У Кабміні готують неприємний сюрприз для українців

понеділок, 1 червень 2020, 11:57

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабміну в тримісячний термін розробити проект закону про одноразове декларування для громадян. Про те, як це буде працювати розповів міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю "РБК-Україна", передають Пат...