"Исконно православно и высокодуховно": У Росії 8 козаків до крові побили туриста (відео)

За словами очевидців, молодий чоловік сів на лавку з двома козаками і хотів з ними сфотографуватися.

Козаки били хлопця, що лежав на землі. Фото: скріншот з відео.

У Геленджику під час святкування Дня міста козаки побили перехожого, який попросив фото з ними. Відео опубліковано в Instgram-акаунті gelen_chp, передають Патріоти України.

За словами очевидців, молодий чоловік сів на лавку з двома козаками і хотів з ними сфотографуватися. Вони відмовили йому в проханні і пояснили це тим, що знаходяться при виконанні. На що хлопець відповів: "І що, що при виконанні?" Після цього зав'язалася словесна перепалка, а потім бійка. Свідки події розповіли, що молоду людину били вісім чоловіків в козацькій формі.

Мережеве видання NewsFrol докладно описало, що сталося в місті: 24 серпня Геленджик відзначав свій день народження. Але не все гладко пройшло на цьому святі. Даний конфлікт зняв на свій телефон очевидець. Козаки били хлопця. Люди кричали, щоб хлопця не чіпали, але бійка тривала. Як повідомляє очевидець, хлопець захотів сфотографуватися з козаками. Йому відмовили, зав'язалася словесна перепалка, в результаті якої молода людина отримала тілесні ушкодження від представників козацтва.

Козаки тільки виступають помічниками правоохоронних органів, і ніяких повноважень не мають. Увага! Козаки не мають права вимагати пред'явлення будь-яких документів у громадян, тим більше затримувати їх. Козаки можуть тільки допомагати уповноваженим органам порядку, і тільки в їх присутності. "Козацькі товариства не наділені правами щодо залучення громадян та юридичних осіб до адміністративної відповідальності, тим більше не мають права залучати до кримінальної відповідальності", - коментує для видання "Аргументи і Факти" юрист Володимир Лигин.

Хіти тижня. Лоліта, еротичний танець і пілон: Відома співачка показала себе в новому амплуа (відео)

четвер, 21 листопад 2019, 1:00

Лоліта Мілявська після розлучення показала, що вона не нудьгує і на що здатна. Лоліта не нудьгує без чоловіка і демонструє танці на пілоні, повідомляють Патріоти України. Лоліта Мілявська після розставання з молодим чоловіком тренером Дмитром Івановим ...

З архіву ПУ. Обережно! Які кімнатні рослини, які можуть викликати сильну алергію

середа, 20 листопад 2019, 23:55

Але як виявилося, улюблені кімнатні рослини можуть стати причиною алергічної реакції у людей, схильних до даного захворювання. Рослини і алергія. Насправді, знати напевно, викличе та чи інша квітка в горщику алергію у свого господаря, практично неможли...