"Известия", давайте я вам подарю книгу "Как не быть долбо...бом": РосЗМІ видали фейк про втечу Бабченка з України

Насправді журналіст вилетів в Осло звичайним рейсом.

РосЗМІ видали черговий фейк про Аркадія Бабченка. Ілюстрація: Фейсбук.

Відомий журналіст Аркадій Бабченко став однією з топ-тем в російських ЗМІ. «Федеральне агентство новин» з посиланням на джерело в МЗС РФ поширило інформацію, що після перемоги на президентських виборах Володимира Зеленського, журналіст нібито покинув Україну і зараз знаходиться в Норвегії. Про це сам Бабченко написав в Facebook, передають Патріоти України.
Він наводить припущення російських видань про те, що, ймовірно, він буде просити політичного притулку. Бабченко традиційно потроллив росЗМІ. «Известия», а давайте я вам подарю книгу «Как не быть долбоебом». И, возможно, из неё вы узнаете, что, даже если оставить в стороне вопрос «а каким, собственно, вообще боком МИД РФ к получению убежища в Норвегии» — или вы думаете, мы с Норвегией у Маши Захаровой будем спрашивать разрешения что ли? — то фразы «покинул Украину со ссылкой на источник в МИД РФ» и «Источник в МИД отметил, что не располагает данными» — в одном абзаце писать нельзя. Доброе утро", — написав журналіст.

Насправді Бабченко вилетів в Осло звичайним рейсом. Фото з літака опублікував Валентин Гадьонов.

«Думал, эх, Аркашу не увидел в этот раз. Однако Матрица улыбнулась, решив проблему, посадив Аркадия в самолете возле меня», — зазначив він.

Коронавірус в Україні атакує з новою силою: У МОЗ назвали області, де не пом'якшать карантин

понеділок, 21 вересень 2020, 17:27

Карантин в Україні не пом'якшать майже у всіх областях. Станом на 21 вересня до ослаблення обмежень готові тільки два регіони. При цьому в інших областях показник захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів істотно вище норми. В яких облас...

Єфремов в СІЗО змінився до невпізнання: З'явилися несподівані подробиці і фото

понеділок, 21 вересень 2020, 17:15

Російський актор Михайло Єфремов, якого суд визнав винним у скоєнні смертельної ДТП і засудив до 8 років позбавлення волі, поголився налисо. Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу Daily Storm, передають Патріоти України. Після скоєння ДТП Єфрем...