З апельсиновою та шоколадною начинкою: В "АТБ" продавали печиво з небезпечною олією

У мережі супермаркетів "АТБ-Маркет" продавали печиво польського виробника Bogutti Sp. Zoo, Zlotoklos, у яке додавали небезпечну для здоров'я пальмову олію з 3-монохлор-1,2-пропандіол (3-MCPD) (речовина, яка не відповідає стандартам безпеки харчових продуктів). У компанії відмовилися озвучувати марку і назву печива, яке змушені були вилучити з реалізації. Однак, як розповіли співробітники супермаркету, всього в мережі по всій країні продавали два види печива від Bogutti Sp. Zoo, Zlotoklos, інформують Патріоти України.

Обидва вилучили з обігу (хоча на сайті все ще можна його знайти і навіть оформити замовлення). Як видно з інформації на сторінці мережі "АТБ-Маркет", українцям продавали Bogutti Choco-Gutti з апельсиновим кремом і шоколадними дропсами і Bogutti LA GUSTOSA з шоколадним кремом.

Керівниця відділу контролю якості продукції "АТБ-Маркет" розповіла, що продукцію протягом 15-20 хвилин прибрали з полиць. Водночас небезпечним є не печиво, а олія, яку в нього додавали разом з іншими інгредієнтами.

Продукцію відправили на експертизу в лабораторію Києва. Ті українці, які вже встигли купити "сумнівне" печиво, можуть повернути його в магазин. "Ми оперативно відреагували на повідомлення, що в одній з партій перевищено показник монохлор (3-MCPD). Відкликано з реалізації не тільки ту партію, де імовірно використовували цю олію, а й всі партії цього виробника. Ми відправили продукцію на дослідження в лабораторію Києва і очікуємо результатів. Якщо в інших партіях цього виробника не буде виявлено порушення показників, то вони повернуться на прилавки, у протилежному випадку печиво буде знищено", – розповів у коментарі начальник управління з корпоративних комунікацій АТБ Сергій Демченко.

Джерело: Обозреватель

У Києві скандальна блогерка в прямому ефірі вживала "білий порошок" і алкоголь

понеділок, 14 червень 2021, 18:28

Київська блогерка, що відома під ніком "ttiisshhiinnaa", яка раніше влаштувала погром номера в готелі, записала чергове скандальне відео. На ньому мешканка Києва прийняла якийсь білий порошок, передають Патріоти України. На відео, яке було розміщене в ...

Українців можуть вакцинувати від COVID-19 щороку: У МОЗ зробили несподівану заяву

понеділок, 14 червень 2021, 17:42

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко не виключає, що в Україні можуть щороку вакцинувати громадян від коронавірусу – його відомство вже готується до цього, передають Патріоти України. За словами Ляшка, нині проводяться низка переговорів про підписання...