З архіву ПУ. "А чий Крим?": Український журналіст провчив росіян у літаку, мережа в захваті

Відомий український журналіст Руслан Горовий розповів, як в літаку рейсу "Франкфурт - Чикаго" зіткнувся з пасажирами з Росії і вступив з ними в суперечку через Крим. Про це він написав у Facebook. У коментарях користувачі соцмережі підтримали журналіста, передають Патріоти України 9 листопада 2019 року.

За словами Горового, в літаку до нього по-російськи звернулися два хлопця з проханням помінятися місцями, щоб вони змогли сісти разом зі своїми знайомими. При цьому пассажири повідомили, що проживають в Росії.

У відповідь журналіст поцікавився у них, "чий Крим", після чого хлопці відповіли, що є аполітичними і "не дуже в політиці". На це Горовий запропонував їм надалі летітимуть з дівчатами окремо. Користувачі Facebook підтримали реакцію журналіста і запропонували свої варіанти вирішення "конфлікту".

У коментарях також відзначили, що тепер росіяни стануть "політичними" а також підкреслили задоволення від спостереження за "печерною русофобією".

Пісня "Тато" сьогодні звучить як ніколи трагічно: У сім'ї ще однієї української зірки трапилося горе

понеділок, 25 січень 2021, 20:29

Микола Іванович Ганзера, якому була присвячена пісня «Тато», помер. . Сім'я Івана Ганзери відрізнялася дуже патріотичною позицією. Співак часто давав концерти для українських військових в зоні АТО / ООС. Скорботу Івана Ганзери поділяють відомі політик...

Заграву видно здалеку: У Росії на заводі "Роснафти" прогримів потужний вибух (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:16

На місці працює 4 розрахунки пожежників. Займанню присвоєно четвертий ранг складності. У понеділок, 25 січня, на одному з підприємств "Роснефти" в російському місті Уфі стався вибух ємностей із синтетичним спиртом, які згодом загорілися. Повідомляється...