З архіву ПУ. А нашим слабо? Мережу вразила поведінка китайського поліцейського (фотофакт)

Поліцейський допоміг старенькому чоловіку перетнути перехрестя, перенісши його на своїй спині.

Інцидент стався зранку під час години пік у червні 2018 року, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Mail.

Відповідне відео з камер відеоспостережень у китайській соцмережі Weibo виставила бригада дорожньої поліцій М'яньяна, що у Китаї. Вона описала це відео як "картину, що зігріває серце".

Чоловік був на півдорозі, коли для автомобілів загорілося зелене світло, і вони почали рух. Полісмен Цін Вайцзі звернувся до цього чоловіка, запропонував свою допомогу. Потім нахилився, підняв його на свою спину і переніс через дорогу, один раз зупинившись посередині.

"Дорога була дуже зайнята, було багато машин. Я боявся, що йому стане погано, якщо я буду йти занадто швидко. Тому ми відпочили трохи посередині, а потім пішли далі", – пояснив Цін.

Користувачі соцмережі Weibo коментували, що вони дуже пишаються своєю поліцією.

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...

"Помер на місці": У Росії дружина випадково... зварила власного чоловіка

четвер, 5 серпень 2021, 22:59

У російському місті Тосно (знаходиться у Ленінградській області), в суботу ввечері, 31 липня, у житлі на кухні п'яна 32-річна безробітна жінка випадково вбила чоловіка, якому було 25 років. Дружина не змогла втримати рівновагу й вилила на чоловіка окрі...